لیپوماتیک پهلو

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و جراح لیپوماتیک سابقه ای طولانی در جراحی لیپوماتیک پهلو و لیپوساکشن در جهت لاغری موضعی و لاغری پهلو دارند.

جراحی لیپوماتیک پهلو

جراحی لیپوماتیک پهلو و لیپوساکشن به بهترین نحو توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری انجام می شود. در این جراحی دکتر جعفری به برداشتن چربی های اضافی در ناحیه پهلو به منظور لاغری موضعی و لاغری پهلو می پردازد. برای آب کردن چربی های انباشته شده در ناحیه پهلو نیاز به رژیم های غذایی سخت و ورزش های سنگین است. لذا برای از بین بردن چربی های پهلو و لاغری موضعی بهترین و سریع ترین راهکار انجام عمل ساکشن است که توسط جراح زیبایی انجام شود.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک پهلو

بعد از جراحی لیپوماتیک پهلو یا عمل لیپوساکشن معمولا مقادیر زیادی پوست اضافه که دچار ترک و افتادگی شده است باقی می ماند. برای این کار دکتر مهدی بهترین جراح زیبایی ، پوست های افتاده پهلو و اطراف آن را نیز برش می دهد و برای اینکه بتواند دوباره پهلو را ترمیم کند از پوست های اطراف آن کمک می گیرد. 

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

لیپوماتیک پهلو و لیپوساکشن برای لاغری موضعی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراح زیبایی

برای دیدن نمونه جراحی بینی، جراحی سینه، جراحی شکم، و جراحی لیپوماتیک پهلو و لیپوساکشن انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری متخصص زیبایی به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید

  سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم