سوالات متداول
جمعه، 23 تیر 1402

جهت اطمینان از انتخاب درست و بهترین نتیجه گیری از جراحی زیبایی، بهتر است قبل از عمل، به پرسش های مهمی که باید پرسید پاسخ دهید.

  • برای اینکه بفهمید آیا شما مناسب برای جراحی زیبایی هستید، بهتر است با یک فوق تخصص پلاستیک و‌ زیبایی مشورت کنید. جراح زیبایی شما را بر اساس وضعیت جسمانی، تاریخچه پزشکی،نوع جراحی و دیگر عوامل مورد نظر ارزیابی خواهد کرد.

  • انتخاب نوع جراحی زیبایی باید بر اساس نیازها و آرزوهای شما، همچنین توصیه های پزشک باشد. برای مثال، اگر شما می خواهید بینی خود را تغییر دهید، جراحی بینی (رینوپلاستی) ممکن است مناسب باشد.

  • تجربه هر فرد پس از جراحی زیبایی ممکن است متفاوت باشد، اما به طور کلی، شما ممکن است درد، تورم، خونریزی و آسیب به بافت های نرم را تجربه کنید. به طور کلی، برای بهبودی کامل، به چندین هفته نیاز دارید.

  • جراحی زیبایی می‌تواند تاثیرات مثبت بر روی روحیه شما داشته باشد، اما باید به مدتی برای بهبودی کامل در خانه بمانید. همچنین برخی از فعالیت های روزانه شما ممکن است محدود شوند، به عنوان مثال، شما نمی‌توانید ورزش کنید یا از کار خود استراحت کنید.

  • مدت زمان بهبود پس از جراحی بستگی به نوع جراحی، وضعیت جسمانی شما و توانایی بازیابی بدن شما دارد. در برخی موارد، بهبودی کامل تا چند ماه طول خواهد کشید. بهتر است با پزشکتان درباره مدت زمان بهبودی بیشتر صحبت کنید.

اینستاگرامآدرس مطبتماس سریعدرباره دکتر
کد های هدر و فوتر فعال هستند