جراحی لیپوماتیک

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی در جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن در جهت لاغری موضعی هستند.

جراحی لیپوماتیک

 جراحی لیپوماتیک یا روش سنتی آن لیپوساکشن ،برای تخلیه چربی از بدن جهت لاغری موضعی کاربرد دارد که هم در بین بانوان و هم آقایان طرفداران زیادی دارد. جراحی لیپوماتیک هم به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی و هم با بیهوشی عمومی قابل انجام است و مقدار ۵ تا ۷ لیتر چربی در یک جلسه تخلیه می شود. کبودی، ورم، درد و خطر آمبولی با روش لیپوماتیک در کمترین حالت ممکن قرار دارد. این روش کمترین میزاد افتادگی پوست را دارد و حتی در بعضی افراد به سفت تر شدن پوست نیز کمک می کند.

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک

لیپوماتیک با استفاده از امواج اینفراسونیک و ارتعاش و نوسان ثابت حول محوری سلول های چربی را از محل اتصالات آنها به یکدیگر جدا می سازد و بدون اینکه منجر به تخریب سلول های چربی شود، سلول های بافت چربی را سالم از زیر پوست با عمل ساکشن خارج می کند. به همین دلیل از سلول های خارج شده چربی توسط این روش لاغری موضعی می توان برای حجیم سازی گونه و صورت و یا سایر اعضاء استفاده کرد.

انواع جراحی لیپوماتیک ارائه شده توسط دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی عبارتند از:

مشاهده نمونه جراحی های دکتر مهدی جعفری

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله رینوپلاستی ، ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن برای لاغری موضعی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی

جهت مشاهده نمونه جراحی های بینی ، سینه ، باسن ، شکم ، لیپوساکشن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید

  سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم