لیپوماتیک ران و ساق

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و جراح لیپوماتیک سابقه ای طولانی در جراحی لیپوماتیک ران و ساق و لیپوساکشن ران در جهت لاغری موضعی و لاغری ران دارند.

لیپوساکشن ران و ساق

لیپوساکشن ران پروسیجری شایع در بین اعمال لیپوساکشن برای لاغری موضعی است. با استفاده از لیپوماتیک ران می توان برجستگی های خارج قدام، داخل ران و داخل زانو را از بین برد و علاوه بر زیبای اندام از سایش داخل ران و داخل زانو در افرادی که این مشکل را دارند جلوگیری کرد. ممکن است در یک جلسه جراحی نتوان خارج قدام و داخل ران را با هم انجام داد اما عمل لیپوساکشن داخل ران و داخل زانو معمولا با هم انجام می شود.

چه کسانی می توانند لیپوماتیک ران انجام دهند

طبق نظر دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، در خانم هایی که الاستیسیته ( ELASTICITY ) پوست آنها خوب است نتایج عمل لیپوساکشن عالی خواهد بود. اما در خانم های مسن تر یا کسانی که کاهش وزن داشته اند و پوست آنها شل شده است لیپوساکشن تاثیری در بهبودی چین و چروک پوست نخواهد داشت و در واقع ممکن است این چین و چروک با تخلیه چربی بیشتر هم بشود. لذا این افراد باید بدانند که درست است با لیپوساکشن شکل و فرم و اندازه مطلوب تر اندام خود را بدست می آورند اما چین و چروک ممکن است تشدید شود.

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله جراحی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک ران و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

 
لیپوماتیک ران و ساق و لیپوساکشن برای لاغری ران توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی
لیپوماتیک ران و ساق و لیپوساکشن برای لاغری ران توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی

برای دیدن نمونه جراحی بینی، جراحی سینه، جراحی شکم، و جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ران انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید

  سوالات رایج

 

می خواهم بیشتر بدانم