لیپوماتیک شکم

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و جراح لیپوماتیک سابقه ای طولانی در جراحی لیپوماتیک شکم و لیپوساکشن در جهت لاغری شکم دارند.

جراحی لیپوماتیک شکم

جراحی لیپوماتیک شکم جراحی است که طی آن دکتر مهدی جعفری به برداشتن چربی های اضافی در این منطقه می پردازند و این عمل به منظور لاغری شکم انجام می شود. چربی های انباشته شده و سفت شده در شکم برای آب شدن نیاز به رژیم های غذایی سخت و ورزش های سنگین دارند و در بسیاری از موارد به صورت کامل از بین نمی روند. لیپوماتیک کمک می کند تا بافت چربی های این ناحیه شل و بیرون کشیده شوند. در واقع عمل لیپوساکشن یعنی مکش و خارج کردن چربی ها که با استفاده از یک پمپ مکشی انجام می شود.

نحوه انجام عمل ساکشن

ساکشن که دارای یک لوله نازک از جنس استیل به نام کانولا است که پس از وارد شدن کانولا به محل مورد نظر جهت کشیدن چربی با ایجاد حرکت چرخشی توسط دستگاه لیپوماتیک یا پزشک اقدام به تخلیه چربی ها می کند. جراحی لیپوماتیک یک روش برای لاغری موضعی و لاغری شکم است که قادر به برداشتن و تخلیه کردن چربی از زیر پوست در قسمت های مختلف بدن از جمله شکم، پهلو، پشت کمر، بازو، ران و غبغب خواهد بود.

دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

لیپوماتیک شکم و لیپوساکشن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی

برای دیدن نمونه جراحی های ماموپلاستی ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی و جراحی لیپوماتیک شکم انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید

  سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم