لیپوماتیک بازو

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و جراح لیپوماتیک سابقه ای طولانی در جراحی لیپوماتیک بازو و لیپوساکشن در جهت لاغری موضعی دارند.

لیپوماتیک بازو

جراحی لیپوماتیک بازو یا ساکشن بازو در واقع روشی موثر برای کاهش سایز بدن و لاغری موضعی است که می تواند در بیمارانی که دچار چاقی موضعی هستند مورد استفاده قرار بگیرد. البته باید توقع بیش از اندازه از این جراحی زیبایی نداشته باشید و نباید انتظار کاهش سایز بیش از اندازه از عمل داشته باشید. جراحی لیپوماتیک هم زمان با تخلیه چربی ها باعث مقداری لیفت بازو نیز می شود. این جراحی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری با بهترین دستگاه ها انجام می شود. 

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک بازو

معمولا آب کردن و از بین بردن چربی های انباشته شده در بازوها بسیار سخت است. ورزش و رژیم غذایی مشخص نیز نمی تواند به صورت قابل توجه تاثیر گذار باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که توسط جراحی لیپوماتیک چربی های سلولیت شده را از بدن خارج کنید و صاحب یک اندام ایده آل شوید. کاهش سایز در جراحی لیپوماتیک بسیار محسوس خواهد بود و این جراحی زیبایی نسبت به سایر روش ها قدرت لیفت کنندگی بالاتری دارد که می تواند حالت الاستینه پوست را تا مقداری حفظ نماید.

مشاهده نمونه جراحی های دکتر جعفری

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله جراحی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه از جمله لیفت سینه ، پروتز سینه و ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک بازو ، لیفت بازو و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

 

جراحی لیپوماتیک بازو توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی

 

برای دیدن نمونه رینوپلاستی، جراحی سینه و ماموپلاستی، جراحی شکم ، و جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن بازو انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید

  سوالات رایج

 

می خواهم بیشتر بدانم