تزریق ژل یا فیلر

تزریق ژل یا فیلر و تزریق بوتاکس و جوانسازی پوست از پرطرفدارترین روش های  جوانسازی صورت است که توسط دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی به بهترین نحو انجام می شود.

تزریق ژل یا فیلر

 تزریق ژل یا فیلر های تزریقی نوعی پرکننده نسج نرم محسوب می شوند که به داخل پوست تزریق می شوند تا با پرکردن چین و چروک پوستی، ظاهری صاف تر و جوان تر را برای فرد به ارمغان بیاورند. اکثر انواع این فیلرها موقتی هستند، زیرا در نهایت توسط بدن جذب می شوند، اثر این فیلرها یا ژل ها از ۶ ماه تا ۲ سال یا حتی ۳ سال ممکن است باقی بماند، بنابراین معمولا نیاز به تزریق بیش از یک مرتبه می باشد.

عوامل موثر بر اثربخشی تزریق ژل یا فیلر

میزان اثربخشی و موفقیت تزریق ژل برای جوانسازی پوست و جوانسازی صورت به سه عامل بستگی دارد:

  • سلامت و میزان چین و چروک پوست خود فرد
  • نوع فیلر (ژل) تزریقی
  • مهارت فرد تزریق کننده

 

علاوه بر صورت ، فیلر می تواند برای نوک پستان، دست، نواحی تناسلی نیز بکار رود. در افرادی که به دلایلی مانند افزایش سن، لاغر شدن، مصرف دارو از جمله داروهای درمان ایدز، چربی پوست شان از بین می رود، تزریق ژل یا فیلر کاربرد خواهد داشت.

نمونه جراحی های دکتر مهدی جعفری

دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ارائه خدمات ارزنده و تخصصی و همچنین ارائه مشاوره رایگان در زمینه رینوپلاستی یا جراحی بینی ، ماموپلاستی یا جراحی سینه ، لیفت سینه و پروتز سینه ،جراحی  لیپوساکشن و لیپوماتیک شکم و پهلو و پشت ، تزریق جربی یا فیلر و تزریق بوتاکس ، جراحی باسن از جمله لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی در خدمت شما عزیزان است

تزریق ژل یا فیلر و تزریق بوتاکس وجوانسازی  پوست توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی

جهت مشاهده نمونه جراحی زیبایی بینی ، جراحی زببایی سینه ، جراحی زیبایی باسن ، تزریق بوتاکس و جوانسازی صورت انجام شده توسط بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام و فیسبوک ایشان مراجعه نمایید

  سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم