جراحی شکم ابدومینوپلاستی

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران سابقه ای طولانی در انواع جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی و لاغری موضعی دارند.

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی امروزه کمک بزرگی به افرادی با شکم های شل و افتاده کرده است. با این روش می توانید بافت های چربی و پوست اضافی شکم را بردارید. بیشتر جراحی های ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم همراه با روش های ساکشنی از جمله لیپوماتیک و لیپوساکشن انجام می شوند.

روش جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی از نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک

در طی جراحی شکم یا تامی تاک چربی های اضافی از شکم خارج و پوست اطراف آن کشیده و صاف می شود، نتیجه این جراحی زیبایی داشتن یک شکم صاف و بدون چربی است. جراحی ابدومینوپلاستی یا تامی تاک به این شکل است که جراح برای شروع نیاز به بیهوش کردن بیمار دارد، بعد از این اقدام لازم است تا بافت زیر شکم باز شود، به این منظور جراح شکاف لازم را در زیر شکم ایجاد می کند. این شکاف در واقع راه دسترسی به چربی های زیر شکم، دور شکم و اطراف ناف خواهد بود.

نمونه عمل های دکتر جعفری بهترین متخصص زیبایی در تهران

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی و پلاستیک از جمله رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی ، جراحی پلاستیک سینه از جمله پروتز سینه ، لیفت سینه و کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا آبدومینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ،  لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل یا فیلر و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

چراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراح زیبایی

برای دیدن نمونه جراحی های پروتز سینه ، جراحی بینی ، ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک و لیپوساکشن انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری بهترین متخصص زیبایی در تهران به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید

سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم