جراحی زیبایی بینی

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و جراح بینی سابقه ای طولانی در جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی دارند.

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی 

امروزه اغلب افراد به عمل بینی یا رینوپلاستی روی آورده اند زیرا علاقه مندند که بینی زیبا داشته باشند و تناسب چهره شان را حفظ نمایند تا جذابیت و اعتماد به نفسشان افزایش یابد. نام دیگر این جراحی پلاستیک ، رینوپلاستی است که اکثر اشخاص جهت زیباتر شدن بینی خود اقدام به انجام آن می نمایند.

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و جراح بینی ، معتقد است حداقل سن مناسب جراحی بینی برای خانم ها ۱۶ سال تمام و برای آقایان ۱۷ سال تمام است. برای اینکه بتوانید یک عمل بینی موفق داشته باشید، نیاز است که در مرحله اول در انتخاب جراح بینی دقت نمایید. جراح بینی و متخصص زیبایی باید دانش و مهارت های مورد نیاز عمل بینی را داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن خواسته شخص را برآورده سازد.

روش های جراحی بینی یا رینوپلاستی

طبق نظر بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری رینوپلاستی به دو روش متفاوت انجام می شود، که عبارتند از:

جراحی بینی به روش بسته

 این نوع عمل بینی قدیمی تر از روش جراحی بینی باز است.

جراحی بینی به روش بسته

این نوع عمل امروزه طرفداران بیشتری از رینوپلاستی یا عمل بینی بسته دارد.

دکتر مهدی جعفری با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله جراحی رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

برای دیدن نمونه جراحی های ماموپلاستی ، جراحی رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید

  سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم