پروتز باسن و بزرگ کردن باسن

جراحی زیبایی باسن امروزه تبدیل به یکی از رایج ترین انواع جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک شده است و دکتر جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی با روش های مختلف از جمله پروتز باسن و بزرگ کردن باسن یا ایمپلنت باسن ، لیفت باسن و تزریق چربی این جراحی زیبایی و پلاستیک را انجام می دهند.

پروتز باسن و بزرگ کردن باسن

در افرادی که می خواهند اندام تحتانی آن ها فرم بهتر یا اندازه بزرگ تری داشته باشد پروتز باسن می تواند عمل جراحی مناسبی و مفیدی محسوب شود. این عمل جراحی زیبایی و پلاستیک هم در آقایان و هم در خانم ها کاربرد زیادی پیدا کرده است . در آقایانی که اندام تحتانی صاف دارند و عضلات این نواحی از بدن آن ها به اندازه کافی رشد و تکامل نداشته با بکار گیری پروتز باسن و جراحی باسن تناسب اندام بهتری پیدا می کنند.

مزایای پروتز باسن و بزرگ کردن باسن در افزایش زیبایی

در خانم هایی که می خواهند ظاهر ساعت شنی یا به اصطلاح  “HOUR GLASS” داشته باشند و باسن آن ها فرم و اندازه بهتری پیدا کند ، پروتز باسن کمک کننده است . ایمپلنت باسن نیز تا حدودی باعث بهبود فرم و اندازه باسن می شود اما این بدان معنا نیست که الزاما آنچه را که فرد در ذهن اش متصور است ایجاد کند. بنابراین مراجعه کنندگان باید انتظارات واقعی از نتیجه این جراحی پلاستیک همچون سایر انواع جراحی های پلاستیک داشته باشند.

 

دکتر جعفری بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ارائه خدمات ارزنده و تخصصی در زمینه رینوپلاستی ، ماموپلاستی ، لیفت سینه و پروتز سینه ، لیپوساکشن و لیپوماتیک شکم و پهلو ، تزریق جربی یا فیلر و تزریق بوتاکس ، جراحی باسن از جمله لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی در خدمت شما عزیزان است

پروتز باسن
جراحی زیبایی باسن و پروتز باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی دکتر جعفری
 

جهت مشاهده نمونه پروتز باسن ، لیفت باسن و تزریق جربی و سایر انواع جراحی های زیبایی و پلاستیک انجام شده توسط بهترین جراح زیبایی دکتر جعفری به صفحه اینستاگرام و فیسبوک ایشان مراجعه نمایید

 سوالات رایج

 

می خواهم بیشتر بدانم