بزرگ کردن سینه پروتز سینه

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران  به توضیح جراحی زیبایی سینه و بزرگ کردن سینه با پروتز سینه پرداخته اند.

جراحی پروتز سینه و بزرگ کردن سینه

جراحی پروتز سینه که به منظور بزرگ کردن سینه انجام می شود، یکی از انواع جراحی سینه برای افرادی است که بافت سینه آن ها کوچک است و یا تخریب شده است. منظور از تخریب ، افتادگی پستان ها یا کوچک شدن پستان بر اثر عواملی مانند شیردهی و کاهش وزن است. ممکن است فرد به صورت ژنتیکی و موروثی پستان های کوچکی داشته باشد که حتی بعد از بلوغ نیز این رشد متوقف شده است.

پیشنهاد جراحان حرفه ای مانند دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی در تهران برای داشتن یک سینه زیبا و خوش فرم قرار دادن پروتز درون سینه است. پروتز سینه با قرارگیری در بافت پستان می تواند باعث پر کنندگی و افزایش حجم سینه ها شود و زیبایی و جذابیت بانوان را بیشتر کند. پروتز سینه یکی از جراحی های پرطرفدار است که روزانه بسیاری از خانم ها را برای این عمل ترغیب می نماید.

انواع پروتز سینه در جراحی زیبایی سینه

طبق نظر دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، پروتز سینه را می توان با توجه به شکل و جنس آن ها به انواع زیر تقسیم بندی کرد. پروتز ها از لحاظ جنس تشکیل دهنده آن ها به دو دسته سیلیکونی و پروتزهای سالین تقسیم می شوند. از لحاظ شکل ظاهری نیز به دو دسته پروتز گرد و پروتز آناتومیک گروه بندی می شوند.

بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری معتقدند که بلافاصله بعد از پروتز سینه باید به این نکته توجه داشته باشید که چیزی که می بینید حجم پروتز گذاشته شده همراه با ورم بعد از عمل است، لذا برای نتیجه نهایی باید صبور و شکیبا باشید و مدتی را صبر کنید. 

دکتر جعفری بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین متخصص زیبایی در تهران با ارائه خدمات ارزنده و تخصصی جراحی بینی ، جراحی باسن ، جراحی لیپوماتیک ، بزرگ کردن سینه ، لیفت سینه یا ماستوپکسی ، ماموپلاستی یا کوچک کردن پستان در خدمت شما عزیزان است

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر جعفری
بزرگ کردن سینه با پروتز سینه توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر جعفری

جهت مشاهده نمونه پروتز سینه و لیفت سینه انجام شده توسط بهترین جراح زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران دکتر جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید

سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم