لیفت سینه یا ماستوپکسی

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و جراح سینه به توضیح جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی و عمل سینه پرداخته اند.

جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی 

در برخی مواقع بیمار با حجم پستان مشکی ندارد و قصد دارد فقط افتادگی پستان را برطرف نماید در این مواقع نیاز است که با انجام لیفت سینه اصلاح افتادگی صورت پذیرد.  با بالا رفتن سن، افزایش یا کاهش وزن، زایمان و شیردهی اغلب خانم ها دچار افتادگی سینه می شوند و همین امر سبب می گردد که زیبایی اندام آنها بهم بخورد. در این مواقع اگر حجم سینه کم باشد می توان با پروتز سینه افتادگی سینه را اصلاح نمود. اگر حجم پستان زیاد باشد با کوچک کرن سینه می توان این عمل را انجام داد.

نحوه انجام لیفت سینه در جراحی سینه

عمل ماستوپکسی با ایجاد یک برش در هلال سینه یا یک برش در زیر سینه انجام می شود. برخی از افراد بر این گمان اند که لیفت سینه به منظور قرار دادن پروتز در سینه است. در صورتی که این عمل با پروتز سینه متفاوت است. جراحی لیفت سینه تنها می تواند باعث بالا رفتن سینه شود و باعث می شود که سینه فرم بهتری پیدا کند.

مشاهده نمونه جراحی های دکتر مهدی جعفری

دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی و جراح سینه و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ارائه خدمات ارزنده و تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، لیفت سینه یا ماستوپکسی ، ماموپلاستی یا کوچک کردن پستان در خدمت شما عزیزان است.

جهت مشاهده نمونه پروتز سینه و لیفت سینه ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، ماموپلاستی ، لیپوماتیک ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس انجام شده توسط بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید

سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم