کوچک کردن سینه ماموپلاستی

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی به توضیح کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی و جراحی زیبایی سینه پرداخته اند.

عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی 

جراحی سینه یا ماموپلاستی یک عمل پلاستیک برای فرم دهی پستان در زنانی با پستان های بزرگ است. این نوع عمل پلاستیک همچنین افتادگی پستان ها را از بین می برد و با بالا کشیدن پستان ها ظاهر بهتری به آن ها می بخشد. بزرگی بافت پستان معمولا به عوامل مختلفی مانند عوامل ژنتیکی، افزایش سن، بارداری و شیردهی های متعدد، افزایش وزن و … بستگی دارد.

فواید عمل ماموپلاستی

هر چند که عمل ماموپلاستی تنها کوچک کردن پستان را شامل می شود، اما باعث بالا کشیدن پستان هم می گردد. طبق نظر دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی عمل پستان از نوع ماموپلاستی یا کوچک کردن پستان کمک می کند تا فشارهای وارد شده بر روی پستان و سر شانه ها کاهش یابد.

گردن درد و احساس خستگی در سر شانه ها نیز از عوارض داشتن پستان های بزرگ است که با انجام جراحی زیبایی سینه بهبود خواهد یافت. همچنین عدم تطابق سایز پستان ها با اعضای بدن می تواند مشکل بزرگی برای پوشیدن لباس های مورد علاقه ایجاد نماید.

مزایای جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی

 با انجام جراحی زیبایی سینه توسط دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی می توان مشکلات ناشی از این عارضه را بهبود بخشید و درمان را به صورت کامل انجام داد. عمل پستان یا ماموپلاستی کمک می کند تا بافت پستان جوان و زیبا شود و حالت افتادگی آن ها از بین برود، پستان ها دارای فرم بهتر و سفت تر نسبت به گذشته خواهند شد و اعتماد به نفس بیمار نیز افزایش می یابد.

مشاهده نمونه جراحی های دکتر مهدی جعفری

دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی و جراح سینه و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ارائه خدمات ارزنده و تخصصی در زمینه جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، لیفت سینه یا ماستوپکسی ، ماموپلاستی یا کوچک کردن پستان در خدمت شما عزیزان است.

کوچک کردن سینه ماموپلاستی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین جراح زیبایی

جهت مشاهده نمونه پروتز سینه و لیفت سینه ، رینوپلاستی ، ابدومینوپلاستی ، ماموپلاستی ، لیپوماتیک ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس انجام شده توسط بهترین جراح زیبایی دکتر جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید

  سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم