کوچک کردن سینه آقایان

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران به توضیح کوچک کردن سینه آقایان و ژنیکوماستی یا جراحی سینه پرداخته اند.

جراحی کوچک کردن سینه آقایان ( ژنیکوماستی )

بزرگ بودن سینه در آقایان (Gynecomastia) مشکلی است که به دلایل مختلفی بروز می نماید، بزرگ بودن سینه علاوه بر تخریب زیبایی ظاهری و اندام ممکن است ایجاد درد و تورم نماید که منجر به تقاضای شخص به کوچک کردن سینه می گردد. که باید توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری معاینه و بررسی شود.

دلایل بزرگ بودن سینه آقایان از نظر بهترین متخصص زیبایی

این مشکل که به دلیل رشد غیر طبیعی غدد پستانی در مردان اتفاق می افتد، در بسیاری از موارد منجر به بزرگ شدن بیش از اندازه سینه و در نهایت افتادگی آن می شود، این مشکل به صورت شایع در نوجوانان دیده می شود و ممکن است در نوزادان یا افراد مسن نیز بروز نماید. ژنیکوماستی که نوعی بیماری یا اختلال متابولیکی می باشد به راحتی توسط جراحی ژنیکوماستی قابل درمان بوده و باعث بهبود ظاهر و کاهش درد و تورم در بدن فرد می شود.

این مشکل ممکن است بر اثر اختلال در هورمون های جنسی نیز بروز نماید ، همچنین در مواردی مشاهده می شود که ترشح زیاد هورمون پرولاکتین باعث بروز ژنیکوماستی شده است، هرچند که ممکن است این بیماری بدون هیچ مشخصه ای بروز نماید نیاز است.

روش جراحی ژنیکوماستی و کوچک کردن سینه

درمان این بیماری توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی قابل انجام است، در این روش از ساکشن می توان استفاده کرد که در نهایت منجر به بیرون کشیدن چربی های اضافی در ناحیه سینه آقایان می شود. کاهش سایز سینه ها با زیبایی اندام همراه است، درمان با بکارگیری یکی از روش های نوین مانند لیپوماتیک، لیپو لیزر و لیپوساکشن انجام میشود که این جراحی بدون هیچ گونه برش در بدن انجام میشود ، همچنین این عمل با بی حسی و بدون بی هوشی عمومی نیز قابل انجام بوده و بیمار بعد از آن نیازی به بستری در بیمارستان ندارد.

مشاهده نمونه عمل های دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی

دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ارائه خدمات تخصصی و مشاوره رایگان در زمینه جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن در جهت لاغری موضعی ، ماستوپکسی ، ماموپلاستی وکوچک کردن سینه آقایان یا ژنیکوماستی در خدمت شما عزیزان است.

کوچک کردن سینه آقایان ژنیکوماستی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراح زیبایی
کوچک کردن سینه آقایان ژنیکوماستی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراح زیبایی

جهت مشاهده نمونه پروتز سینه و لیفت سینه ، جراحی بینی، جراحی شکم ، جراحی سینه ، لیپوماتیک و لیپوساکشن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس انجام شده توسط بهترین جراح زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران دکتر جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید

سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم