جراحی زیبایی سینه

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و جراح سینه سابقه ای طولانی در انواع جراحی زیبایی سینه از جمله پروتز سینه و ماموپلاستی دارند.

انواع روش های جراحی زیبایی سینه و ماموپلاستی 

جراحی زیبایی سینه در خانم ها روز به روز در سراسر جهان رو به افزایش است و به منظور زیباتر شدن و بهبود اعتماد به نفس در خانم ها و برخی آقایان انجام می شود. همچنین جهت درمان درد ستون فقرات و گردن و کاهش فشار بر روی شانه ها ، کوچگ کردن پستان از طریق جراحی ماموپلاستی نیز انجام می شود. جراحی سینه روش های مختلفی دارد که عبارتند از کوچک کردن پستان با پروتز سینه ، بالا کشیدن پستان از طریق لیفت سینه و کوچک کردن پستان یا ماموپلاستی.

جراحی زیبایی سینه با پروتز سینه

بهترین راه برای فرم دهی پستان های کوچک و بزرگ تر کردن آن ها استفاده از عمل پروتز سینه است که این عمل بدون عوارض شایع و بدون تاثیر در شیردهی و بارداری می باشد.

کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی

بهترین راه برای کوچک کردن پستان و کاهش سایز و حجم پستان ، عمل ماموپلاستی است که علاوه بر کاهش حجم پستان باعث بالا کشیدن و لیفت سینه نیز می گردد.

لیفت سینه یا ماستوپکسی

بهترین روش برای رفع افتادگی پستان ، عمل ماستوپکسی یا همان لیفت سینه است که برای فرم دهی و افزایش زیبایی بدن در خانم ها انجام می گردد.

انواع جراحی زیبایی سینه ارائه شده توسط دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی عبارتند از:

دکتر مهدی جعفری با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله رینوپلاستی ، جراحی ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

جهت مشاهده نمونه جراحی های انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید

  سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم