اخبارپزشکی ایران وجهان

گالری عکس دکتر جعفری
آوریل 5, 2020
نمایش همه

اخبارپزشکی ایران وجهان

کنار گذاشتن داروی هیدروکسید کلرین برای درمان کرونا متوقف شد.

خرین آمار کرونا در کشور| فوت ۱۰۱ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

آخرین آمار کرونا در کشور| فوت 101 نفر در 24 ساعت گذشته

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۱ نفر بر اثر کرونا جان باختند.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری تسنیم، دکتر سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: 

از دیروز تا امروز 11 شهریور 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، یک هزار و 682 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 786 نفر از آنها بستری شدند.

وی ادامه داد: مجموع بیماران کووید19 در کشور به 376 هزار و 894 نفر رسید. متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 101 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 21 هزار و 672 نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: خوشبختانه تا کنون 325 هزار و 124 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. 3709 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

لاری افزود: تا کنون سه میلیون و 256 هزار و 122 آزمایش تشخیص کووید19 در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت همچنین گفت: بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استانهای تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی ادامه داد: همچنین استانهای آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

رضا راد.

DOCTORJAFARIIR

RAD
RAD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *