با دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی همراه باشید تا با لیفت باسن که یکی از انواع جراحی زیبایی است و تاثیر آن بر افزایش زیبایی و بهبود اندام آشنا شوید.

جراحی لیفت باسن

لیفت باسن برای افرادی مناسب است که در اثر کاهش وزن ، افزایش سن و نیروی جاذبه زمین یا به طور ژنتیکی، باسن آن ها دچار افتادگی می شود. با عمل جراحی لیفت باسن بافت اضافه یا افتاده برداشته و اصلاح می شود. در نتیجه این عمل افتادگی، فرورفتگی و چین و چروک باسن کاهش پیدا می کند. اگر با ورزش و کاهش وزن ، شکل مناسب باسن بدست نیاید فرد می تواند کاندید لیفت باسن ، پروتز باسن یا ایمپلنت باسن شود.

روش لیفت باسن

این جراحی به صورت سرپایی یا بدون نیاز به بستری انجام می شود . معمولا از بیهوشی عمومی برای این عمل جراحی زیبایی استفاده می شود.

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهتربن جراح زیبایی و متخصص زیبایی دکتر مهدی جعفری با ارائه خدمات ارزنده و تخصصی و مشاوره رایگان در زمینه رینوپلاستی یا عمل بینی ، ماموپلاستی یا جراحی سینه ، لیفت سینه و پروتز سینه ، لیپوساکشن و لیپوماتیک شکم و پهلو ، تزریق ژل و فیلر و تزریق بوتاکس ، پروتز باسن در خدمت شما عزیزان است

لیفت باسن و جراحی باسن توسط بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی دکتر جعفری

جهت مشاهده نمونه جراحی بینی یا رینوپلاستی ، عمل سینه یا ماموپلاستی ، جراحی باسن از جمله پروتز باسن ، لیفت باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس و جوانسازی پوست انجام شده توسط انجام شده توسط بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام و فیسبوک ایشان مراجعه نمایید

 سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم