در این بخش دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و بهترین متخصص زیبایی به سوالات شما درخصوص تزریق چربی در جهت جوانسازی پوست و همچنین تزریق چربی به باسن و صورت پاسخ داده اند.

ماندگاری این جراحی زیبایی به چه صورت است ؟

طبق نظر دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، ماندگاری این جراحی زیبایی در افراد مختلف متفاوت هست و بستگی به نوع بافت و میزان چربی افراد دارد و معمولا بین ۲۰ تا ۶۰ درصد از چربی تزریقی ماندگاری دارد.

آیا در این جراحی زیبایی باید فقط از بدن خود فرد چربی برای تزریق گرفته شود ؟

چون این جراحی پلاستیک و زیبایی یک نوع گرافت به حساب می آید فقط باید از بدن خود فرد گرفته شود و در غیر این صورت تزریق چربی امکان پذیر نخواهد بود.

آیا برای این جراحی زیبایی می توان چربی را مدتی نگه داری کرد و پس از چند ماه تزریق کرد ؟

طبق نظر بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری بلافاصله پس از تخلیه چربی باید آن را به ناحیه مورد نظر تزریق کرد و نباید برای مدت طولانی آن را نگه داری کرد زیرا چربی از بین می رود و قابل استفاده نخواهد بود.

چند ماه پس از تزریق چربی به صورت می توان آن را تمدید کرد ؟

معمولا ۲ تا ۳ ماه بعد از این جراحی پلاستیک ممکن است ۳۰ تا ۴۰ درصد چربی جذب شود و بر حسب مورد اگر نیاز به تکرار باشد ۶ ماه پس از تزریق اولیه قابل انجام است.

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی با ارائه خدمات تخصصی در زمینه  تزریق چربی به صورت در جهت جوانسازی پوست ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی زیبایی سینه از جمله پروتز سینه و لیفت سینه ، جراحی زیبایی باسن و پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، جراحی لیپوساکشن و لیپوماتیک در جهت لاغری موضعی در خدمت شماست.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به تلگرام دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی و بهترین متخصص زیبایی مراجعه نمایید.