جراحی زیبایی شکم و استفاده از گن و شکم بند بعد از آن

در این مطلب از وب سایت تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی دکتر جعفری قصد داریم توضیحاتی را در خصوص فواید استفاده از گن بعد از جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ارائه دهیم، در ادامه با ما همراه باشید.

فواید استفاده از گن بعد از جراحی زیبایی شکم

همان طور که می دانید بعد از هر عمل جراحی بیمار دچار درد خواهد شد که در اکثر مواقع از داروهای مسکن مختلف برای کاهش درد استفاده می شود. در گذشته استفاده از داروهای مسکن بیشتر از امروز بود، اما امروزه روش های غیر دارویی متعددی نیز برای کاهش درد استفاده می شود.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی شکم یا آبدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و جراحی زیبایی باسن با بهترین متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” تماس بگیرید.

 روش های کاهش درد بعد از آبدومینوپلاستی

یکی از این روش ها که در اکثر جراحی های زیبایی از جمله جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی رایج است، استفاده از گن یا شکم بند بعد از جراحی شکم است. از مهم ترین فواید استفاده از گن بعد از جراحی شکم این است که به باعث کمتر شدن درد و همچنین کاهش ترشحات روی بدن بیمار در جای بخیه می شود.

جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

کاربردهای گن در جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی

طبق نظر دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و متخصص زیبایی از دیگر کاربردهای مهم استفاده از گن بعد از ابدومینوپلاستی یا آبدومینوپلاستی این است که باعث بیشتر شدن فشار در داخل شکم می شود و این امر موجب عملکرد بهتر دیافراگم خواهد شد. به فرد این اطمینان را می دهد که در صورت عطسه و سرفه درد کمتری خواهد داشت و بخیه هایش باز نخواهد شد.
همچنین برای دراز کشیدن و بلند شدن از زمین یا تخت این اطمینان را به بیمار می دهد که درد کمتری خواهد داشت.

بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی

دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی با ارائه خدمات تخصصی در زمینه انواع جراحی زیبایی از جمله ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی و جراحی زیبایی باسن در خدمت شماست.

نمونه کارهای دکتر جعفری

شما عزیزان در صفحه اینستاگرام دکتر جعفری می توانید نمونه کارهای ایشان در زمینه جراحی بینی ، جراحی باسن و جراحی سینه را مشاهده کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری