آبدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم و کاربردهای آن

امروزه جراحی زیبایی شکم یا آبدومینوپلاستی یکی از رایج ترین نوع جراحی زیبایی شده که هم در بین آقایان و هم در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد، در این مطلب با دکتر جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی همراه باشید تا با کاربردها و مزایای جراحی شکم آشنا شوید.

چه کسانی باید آبدومینوپلاستی انجام دهند

طبق نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران و شیراز دکتر مهدی جعفری ، افرادی که در ناحیه شکم و پهلو دارای پوستی شل هستند و در این نواحی چربی اضافه دارند کاندید مناسبی برای جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی هستند.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی باسن و جراحی لیپوماتیک به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

رفع شلی پوست شکم با ابدومینوپلاستی

طبق بررسی های صورت گرفته دلایل مختلفی باعث شل شدن و آویزان شدن پوست شکم می شود.
برخی از این دلایل عبارتند از: گاهی به دلیل کاهش وزن شدید ممکن است افراد به این مشکل دچار شوند، یا ممکن است این مشکل ارثی باشد.
همچنین گاهی ممکن است بعد از حاملگی و زایمان پوست ناحیه شکم دچار شلی و افتادگی شود که با آبدومینوپلاستی و جراحی شکم می توان این مشکل را ترمیم کرد.

برش های آبدومینوپلاستی کجا قرار می گیرد

در جراحی زیبایی شکم برش عرضی در ناحیه زیر شکم داده می شود، که طول و اندازه این برش تا قسمت برآمدگی استخوان لگن خواهد بود.
شکل این برش نیز بسته به نوع شلی و افتادگی شکم افراد دارد. به عنوان مثال برخی افراد دارای پوست شل در ناحیه بالای ناف هستند و لازم به ذکر است نباید انتظار فوق العاده و شگفت انگیر از نتایج جراحی شکم داشت و باید واقع بینانه تصمیم به عمل گرفت.

بهترین متخصص زیبایی و جراحی زیبایی

جهت مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص آبدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن ، جراحی لیپوماتیک و  جراحی زیبایی می توانید به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید.

نمونه جراحی های دکتر مهدی جعفری

 جهت مشاهده نمونه جراحی های دکتر جعفری در زمینه جراحی سینه ، جراحی باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکسو همچنین برای تعیین نوبت جهت مشاوره رایگان می توانید از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری