پروتز گونه و جراحی زیبایی صورت از نظر بهترین متخصص زیبایی در تهران

در این مقاله از وب سایت تخصصی بهترین فوق تخصص جراحی زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران “دکتر مهدی جعفری” قصد داریم شما را با جراحی پروتز گونه و نقش آن در جراحی زیبایی صورت آشنا کنیم، در ادامه با ما همراه باشید.

پروتز گونه و نقش آن در جراحی زیبایی صورت

دو دسته از افراد به طور کلی نیاز به انجام جراحی پروتز گونه خواهند داشت. افرادی که گونه های به نسبت فربه دارند و افرادی که دچار پیری صورت و چهره شده اند. در ادامه درباره پروتز گونه و نحوه انجام این جراحی زیبایی توضیحاتی خواهیم داد.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی سینه و سایر جراحی زیبایی به تیم مشاوره بهترین فوق تخصص جراحی زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

افراد مناسب برای انجام پروتز گونه و جراحی زیبایی صورت

همان طور که گفته شد در تمامی افراد دو علت اصلی برای انجام پروتز گونه مهم و اساسی است. مورد اول در افرادی که گونه های آن ها نسبتا فربه و تو پر می باشد که این امر مربوط به مسائل نژادی و ژنتیکی است، که باعث شده صورت شخص جذابیت کمتری داشته باشد. و مورد دوم مربوط به افرادی می شود که چهره و صورت پیری دارند. در این روش می توان تو رفتگی ها و آثار ناشی از افزایش سن را نیز از بین برد.

سن مناست برای انجام این جراحی زیبایی صورت

انجام عمل پروتز گونه در جراحی زیبایی صورت معمولا در افراد بین ۲۰ تا ۴۰ سال انجام می گردد.

نحوه انجام جراحی پروتز گونه از نظر بهترین متخصص زیبایی

انجام عمل پروتز زیبایی گونه با استفاده از مواد مختلف مصنوعی انجام می شود. این مواد مصنوعی دارای سطح های متفاوتی از مقاومت می باشند که از سطح نسبتا سخت تا انعطاف پذیر را در بر خواهد گرفت. پروتزهای گونه به دو صورت انجام می شوند:

  • روشی که می توان آن را در صورت نیاز خارج کرد.
  • روشی که مواد پروتز نیز به استخوان ها متصل می گردد.

در نتیجه پروتزهای مورد استفاده می تواند ظاهر و اندازه های متفاوتی داشته باشد. همان طور که گفته شد پروتزهای گونه که از جنس مواد سیلیکونی ساخته می شوند به بافت گونه متصل نشده و در صورت نیاز می توان آن را خارج نمود. پروتزهایی که از هیدروکسی آپاتیت ساخته می شوند به بافت های استخوان طبیعی متصل و جزئی از ساختار گونه خواهد شد.
هنگامی که پروتز گونه به همراه دیگر روش های جراحی زیبایی صورت ، مانند لیفت ابرو ، لیفت صورت ، رینوپلاستی ، یا لیفت پلک انجام شود، امکان وارد کردن پروتزها از طریق شکاف های ایجاد شده به گونه در ناحیه صورت جهت انجام این عمل های جراحی وجود خواهد داشت.

بهترین فوق تخصص جراحی زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع روش های جراحی گونه ،  عمل زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم و جراحی صورت می توانید به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی در تهران “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت بهترین فوق تخصص جراحی زیبایی دکتر مهدی جعفری