پروتز لب از نظر بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر مهدی جعفری بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران در این مطلب قصد دارند شما را با پروتز لب و تزریق ژل و تأثیر آن بر افزایش زیبایی صورت و جوانسازی صورت افراد آشنا کنند، با ایشان همراه باشید.

پروتز لب از نظر بهترین متخصص زیبایی در تهران

بر اثر افزایش سن ممکن است لب ها نیز دچار پیری شوند و پوست آن ها شل یا آویزان شود، یکی از روش هایی که این روزها برای درمان این مشکل کاربرد دارد استفاده از پروتز لب است که به جوانسازی صورت افراد نیز کمک شایانی می کند. یکی دیگر از روش های برجسته سازی لب ها استفاده از تزریق ژل لب است. این روش ها می توانند دائمی یا موقت باشند.

جهت دریافت مشاوره رایگان در جهت انجام پروتز سینه ، لیفت سینه ، پروتز باسن ، لیفت باسن ، تزریق چربی به باسن، ابدومینوپلاستی و سایر جراحی های زیبایی با دکتر جعفری تماس بگیرید.

پس از پروتز لب ، لب ها کمی سفت تر و برجسته تر خواهند شد، حجم مورد استفاده از آن نیز بسته به خواسته بیمار و همچنین نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی تعیین خواهد شد. لازم به ذکر است که ژل های تزریقی موقت از جنس ژل های هیالورونیک می باشند.

روش های برجسته سازی لب از نظر بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک

طبق نظر دکتر مهدی جعفری بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران روش های مختلفی برای برجسته سازی لب ها وجود دارد که در ادامه درخصوص آن ها توضیح داده اند:

تزریق چربی به لب ها

برای انجام این جراحی زیبایی ، پزشک متخصص با استفاده از روش های لیپوماتیک یا لیپوساکشن چربی را از نقاط دیگر بدن افراد خارج می کند و آن ها به لب ها تزریق می کند. از این چربی برای تزریق به گونه ها و سایر نقاط در جهت جوانسازی صورت و جوانسازی پوست نیز می توان استفاده کرد.

تزریق ژل لب

همان طور که در مطالب قبلی از وب سایت دکتر جعفری بیان شده است تزریق ژل لب روشی رایج برای برجسته کردن آن ها است. این ژل های تزریقی از موادی شمال اسید هیالورونیک تشکیل شده اند که با بافت بدن انسان سازگاری دارد. لازم به ذکر است که تزریق ژل لب اثری کوتاه مدت تر دارد و به مدت شش تا نه ماه می تواند باقی بماند و سپس توسط بدن جذب می شود و نیاز به ترمیم خواهد داشت.

تزریق پروتز لب

همان طور که گفته شد پروتز لب روشی دیگر برای برجسته کردن آن ها در جهت جوانسازی صورت است که می تواند در مطب پزشک متخصص و بدون نیاز بستری شدن نیز انجام شود و ماندگاری بیشتری نیز خواهد داشت.

لازم به ذکر است افرادی که باردار هستند و شیر دهی انجام می دهند و یا افرادی که سابقه شوک آنافیلاکسی داشته اند و همچنین افرادی که در بدن خود دچار عفونت هستند نباید این تزریق ها را انجام دهند.

دکتر جعفری بهترین متخصص زیبایی در تهران

دکتر مهدی جعفری سابقه ای طولانی در زمینه انواع جراحی های پلاستیک از جمله رینوپلاستی ، جراحی شکم ، لیپوماتیک و لیپوساکشن، تزریق ژل یا فیلر و تزریق بوتاکس دارند. پیشنهاد می شود به منظور مشاهده نمونه جراحی های انجام شده توسط ایشان به صفحه اینستاگرام دکتر مراجعه نماید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک دکتر جعفری