جراحی زیبایی پروتز ساق پا

در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری ما را همراهی کنید تا با جراحی پا و جراحی زیبایی پروتز ساق پا ، ایمپلنت ساق پا ، فواید آن و همچنین چگونگی انجام آن آشنا شوید.

جراحی زیبایی پروتز ساق پا و جراحی پا

از جراحی زیبایی پروتز ساق پا و جراحی پا برای حجم دادن و فرم دادن به عضلات ساق استفاده می شود که تاثیر به سزایی در زیبایی ساق خواهد داشت. باید توجه داشت که ایمپلنت نه تنها در افزایش زیبایی ساق موثر است بلکه باعث می شود که کل بدن زیباتر دیده شود.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

افراد مناسب برای ایمپلنت ساق پا

کاندید مناسب برای جراحی پا ، آقا یا خانمی است که می خواهد عضلات پای وی برجسته تر و خوش فرم شود. فرد باید در سلامت کلی جسمی و ثبات روحی روانی باشد و آگاه باشد که ایمپلنت ساق تنها برای زیبایی است و هیچ تاثیر مثبتی در عملکرد ساق نخواهد داشت. با داشتن این شرایط، بیمار می تواند با مراجعه متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و با توجه به معاینه و توقعات فرد برای این پروسیجر کاندید گردد.

روش جراحی ایمپلنت ساق پا و پروتز ساق پا

این نوع جراحی پا معمولا به طور سرپایی و بدون بستری انجام می شود که مدت زمان جراحی حدود یک ساعت طول می کشد، جراح یک برش در چین پشت زانو که به طور طبیعی وجود دارد، ایجاد می کند. از طریق این برش یک پاکه ( فضای قرارگیری پروتز ) برای استقرار ایمپلنت ایجاد می شود.

 پروتز ساق پا می تواند در قسمت داخلی یا خارجی در نیمه فوقانی ساق قرار گیرد. بعد از قرارگیری ایمپلنت و دوختن محل برش، ساق تحت بانداژ قرار می گیرد. تعبیه ایمپلنت معمولا با لیپوساکشن ساق و مچ پا صورت میگیرد که ظاهری زیباتر برای ساق ایجاد شود.

دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی می توانید به تیم مشاوره متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید.

مشاهده نمونه جراحی های دکتر جعفری

شما عزیزان می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر جعفری در زمینه جراحی سینه ، جراحی بینی ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس را در صفحه اینستاگرام ایشان مشاهده کنید. 

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری