LOGO
doctorjafari.ir

جراحی زیبایی باسن امروزه تبدیل به یکی از رایج ترین انواع جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک شده است و دکتر جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی با روش های مختلف از جمله پروتز باسن و بزرگ کردن باسن یا ایمپلنت باسن ، لیفت باسن و تزریق چربی این جراحی زیبایی و پلاستیک را انجام می دهند.

پروتز باسن و بزرگ کردن باسن

این دو روش از یکدیگر بسیار متفاوت هستند، اما می‌توانند باسنی با ظاهر طبیعی و يا پر و زيبا برای شما ایجاد کنند. پروتز باسن (که پروتزگلوتئال نیز نامیده می‌شود) جهت بزرگ، برجسته و حجیم کردن باسن مورد استفاده قرار می‌گیرد. پروتزهای باسن گرد يا بیضی‌شکل يا قطره اشكي(اناتوميكال ) بوده و دقیقاً شبیه پروتز سینه، دارای سطح صاف یا تاروپودی (تكسچر)هستند. پروتزهای باسن از پوسته سیلیکوني تشكيل و محتوي ژل سيليكون مي باشند. در برابر پارگی ،جابجایی و تورفتگی ناشی از اعمال فشار مقاوم هستند. ازآنجایی‌که پروتزهای باسن در هر بار نشستن و برخاستن وزن زیادی را تحمل می‌کنند، دوام آن‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. در جراحی بزرگ کردن باسن با استفاده از پروتز، جراح پلاستيك یک برش بر روی دنبالچه، در ناحیه بین دو باسن يا دو برش جداگانه دو طرف خط وسط بر روي دنبالچه ،ایجاد می‌کند. نسبت به عضله باسن يا گلوتئال (بزرگ‌ترین عضله سرینی) پروتز باسن ممكن است در سه محل تعبيه شود: ١) روي عضله ،زير فاشياي ان ٢) لابه لاي عضله ٣) زير عضله قرار دادن پروتز زير عضله احتمال اسيب به عصب سياتيك و قرار دادن لابه لاي عضله احتمال جابجايي پروتز و اسيب به عضله را دارد ،لذا امروزه بيشتر پروتز روي عضله و زير فاشياي ان تعبيه مي شود.

عوارض جراحی پروتز باسن :

  • حرکت/ جابجایی پروتز تجمع ترشحات و يا خون (هماتوم و يا سروما)
  • انقباض کپسولی احتمال اسيب به عصب سياتيك
  • عفونت اسكار غير طبيعي زخم(جوشگاه معيوب)

حتی در صورت موفقیت‌آمیز بودن جراحی پروتز باسن، ظاهر و احساس نهایی ایجادشده به‌اندازه نتایج به‌دست‌آمده از طریق تزریق چربی طبیعی نیست. افتادگي باسن كه در اثر افزايش سن و نيروي جاذبه ايجاد مي سود،اجتناب ناپذير خواهد بود. درنهایت، پروتزهای باسن دائمی نیستند. ضرورت انجام عمل جراحی تعویض پروتز در آینده، به‌طورمعمول هشت ‌تا 12 سال پس از جراحی اولیه، به بیماران توصیه می‌شود. در كل بايد بدانيم كه متاسفانه عمل جراحي پروتز باسن بر خلاف جراحي پروتز سينه جراحي پر عارضه و با ريسك بالاي عوارض محسوب مي شود و فرد متقاضي با علم به اين موضوع بايد براي انجام ان تصميم بگيرد.

عمل جراحي پروتز باسن انتخاب دوم روش جراحي بزرگ كردن باسن در افرادي است كه لاغر اندام بوده و چربي لازم براي تزريق به باسن را ندارند. روش ارجح بزرگ كردن باسن تزريق چربي است اما متاسفانه بعضي افراد چربي لازم براي تزريق به باسن را ندارند و در صورت تصميم حتمي براي بزرگ كردن باسن مجبور به استفاده از پروتز مي باشند.

پروتز باسن
پروتز باسن

 

دکتر جعفری بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ارائه خدمات ارزنده و تخصصی در زمینه رینوپلاستی ، ماموپلاستی ، لیفت سینه و پروتز سینه ، لیپوساکشن و لیپوماتیک شکم و پهلو ، تزریق جربی یا فیلر و تزریق بوتاکس ، جراحی باسن از جمله لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی در خدمت شما عزیزان است

جهت مشاهده نمونه پروتز باسن ، لیفت باسن و تزریق جربی و سایر انواع جراحی های زیبایی و پلاستیک انجام شده توسط بهترین جراح زیبایی دکتر جعفری به صفحه اینستاگرام و فیسبوک ایشان مراجعه نمایید