ورزش بعد از جراحی بینی از نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک

 به منظور آگاهی از این موضوع که آیا ورزش بعد از جراحی بینی یا رینوپلاستی را می توانید مانند روزهای قبل از عمل انجام دهید یا نه بهتر است مطلب زیر از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران “دکتر مهدی جعفری” را مطالعه کنید.

ورزش بعد از جراحی بینی از نظر بهترین متخصص زیبایی

پس از جراحی زیبایی بینی یا جراحی رینوپلاستی برای این که شما بتوانید فعالیت های خود را انجام بدهید باید احتیاط بیشتری داشته باشید. در روز اول بعد از جراحی بینی یا رینوپلاستی شما باید استراحت مطلق داشته باشید. زیرا در روزهای اول بعد از عمل بینی تورم به مقدار زیادی وجود دارد و باید منتظر باشید تورم بینی مقداری بهبود پیدا کند تا بتوایند فعالیت های روزانه خود را به طور معمول از سر بگیرید.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم و سایر انواع جراحی زیبایی به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

شما می توانید بعد  از دو تا سه روز از جراحی زیبایی بینی تنها پیاده روی سبک داشته باشید. در صورتی که شما فعالیت های شدیدی را انجام دهید و ورزش بعد از جراحی بینی انجام دهید به بینی شما فشار وارد خواهد شد و روند بهبودی بینی شما کند خواهد شد.

مراقبت های لازم بعد از جراحی زیبایی بینی

بینی بعد از عمل التهاب زیادی دارد و در صورت رعایت نکردن نکات ضروری در مورد فعالیت های شما، در نتیجهء عمل بینی تاثیر گذار خواهد بود. پس از گذشت یک ماه شما می توانید ورزش های به نسبت سنگین را انجام دهید به این شرط که این گونه  ورزش ها با ضربه وارد شدن به صورت و یا بینی همراه نباشد، به عنوان مثال شما می توانید شنا کنید اما نباید در آب شیرجه بزنید.
ورزش های توپی باید با احتیاط انجام بگیرد، در صورتی که به بینی ضربه ایی وارد شود بینی در مقایسه با حالت عادی آسیب بیشتری خواهد دید، زیرا غضروف های بینی در حال ترمیم و بازسازی هستند.
تمامی ورزش هایی که خیلی سنگین هستند و یا ممکن است به صورت فشاری وارد شود باید بعد از یک سال و بعد از بهبودی کامل بینی و مشاهده نهایی فرم بینی انجام بگیرد

بهترین متخصص زیبایی در تهران

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران در زمینه جراحی رینوپلاستی یا عمل بینی ، جراحی زیبایی سینه، جراحی زیبایی شکم و سایر جراحی زیبایی خدمات ارزنده و خوبی را ارائه می دهد. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرامو تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری