هزینه پروتز باسن و بزرگ کردن باسن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

در این مطب از وب سایت تخصصی دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ما همراه باشید تا با هزینه پروتز باسن و بزرگ کردن باسن در جراحی زیبایی باسن آشنا شوید.

هزینه پروتز باسن و بزرگ کردن باسن

همانطور که می دانید بزرگ کردن باسن از جمله روش هایی است که به خوش فرم کردن بدن کمک بسیاری می کند که پروتز باسن یکی از پرکاربرد ترین انواع این جراحی زیبایی است. هرینه پروتز باسن نیز یکی از مهم ترین مسائلی است که مراجعه کنندگان قبل از انجام این جراحی پلاستیک به بررسی آن می پردازند.

چهت مشاوره درخصوص جراحی زیبایی صورت ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم و جراحی زیبایی بینی به وب سایت تخصصی بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

انواع پروتز باسن در جراحی زیبایی باسن

همان طور که در مطالب قبلی از وب سایت متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری بیان شده است ، پروتز باسن انواع مختلفی دارد پرکاربرد ترین آن پروتز سیلیکونی است.

این پروتز ها شکل های مختلفی دارند که با توجه به نظر پزشک و خواست بیمار و هدف آن از انجام این جراحی زیبایی از انواع مختلف آن ها استفاه می شود. جراح زیبایی و متخصص زیبایی باید این پروتزها را در ناحیه مناسب دور از ناحیه استخوانی و اعصاب قرار دهد. بعد از قرار گیری این پروتز باسن شکل گرد و خوش فرم تری را خواهد گرفت و در صورتی که توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی همچون دکتر جعفری انجام شود مسلما رضایت بیمار را در پی خواهد داشت.

آگاهی از هزینه پروتز باسن و بزرگ کردن باسن

در صورت آگاهی از هزینه پروتز باسن و این جراحی زیبایی می توانید از طریق شماره های تماس با دکتر جعفری تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان و تخصصی ایشان در زمینه انواع جراحی زیبایی از جمله جرای زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی لیپوماتیک و تزریق بوتاکس بهره ببرید.

مشاهده نمونه جراحی های دکتر جعفری

جهت مشاهده نمونه جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک انجام شده توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری می توانید به صفحه اینستاگرام و صفحه فیسبوک ایشان مراجعه نمایید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری