جراحی بینی یا رینوپلاستی و بررسی موانع آن

در این مطلب دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی در تهران قصد دارند شما را با ویژگی هایی آشنا کنند که اگر آن ها را داشتید بهتر است جراحی بینی یا رینوپلاستی انجام ندهید، در ادامه با ایشان همراه باشید تا با این موضوع آشنا شوید.

چه کسانی نباید جراحی بینی کنند

طبق نظر دکتر مهدی جعفری بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراح زیبایی کسانی که دچار بیماری های خطرناک همچون سرطان هستند ، بهتر است عمل جراحی بینی یا رینوپلاستی را انجام ندهند. 

برای دریافت مشاوره های رایگان و تخصصی درباره جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی و جراحی پروتز سینه و جراحی لیفت سینه ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن شامل پروتز باسن ، لیفت باسن و تزریق چربی باسن ، جراحی لیپوماتیک و تزریق ژل و تزریق بوتاکس به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

موانع انجام رینوپلاستی 

همچنین افرادی که دچار بیماری های روانی هستند به این دلیل که ثبات در تصمیم گیری ندارند و ممکن است هرگز از نتایج جراحی های زیبایی خود راضی نباشند نیز بهتر است عمل جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و همچنین سایر جراحی های زیبایی را انجام ندهند. 
افرادی که دچار اختلالات و بیماری های خون ریزی دهنده هستند نیز بهتر است از انجام عمل جراحی بینی یا رینوپلاستی منصرف شوند.

آیا ارتدونسی مانعی برای جراحی زیبایی بینی است

لازم به ذکر است افرادی که ارتدونسی دندان دارند می توانند این جراحی پلاستیک را انجام دهند ، اما اگر جراحی فک داشته باشند بهتر است به مدت شش ماه پس از آن عمل جراحی بینی انجام دهند. پس اگر برای اصلاح دندان ها جراحی فک نیاز نباشد ، می توانید این جراحی پلاستیک را انجام دهید.

بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی در تهران

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، عمل جراحی پروتز سینه ، عمل جراحی لیفت سینه ، رینوپلاستی ، عمل جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، تزریق ژل یا فیلر و تزریق بوتاکس ، جراحی لیپوماتیک ، عمل جراحی زیبایی باسن شامل پروتز باسن ، لیفت باسن و تزریق چربی باسن و جراحی لیپوماتیک می توانید به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. 

نمونه جراحی بینی دکتر جعفری

همچنین می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر جعفری را در صفحه اینستاگرام ایشان مشاهده کنید.
شما عزیزان باید به این نکته توجه داشته باشید که جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از مهم ترین انواع جراحی زیبایی است که تاثیر و نقش بسیار زیادی در چهره و زیبایی افراد دارد، لذا قبل از تصمیم به انجام جراحی زیبایی باید در انتخاب جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی ماهر تلاش کنید و بهترین متخصص زیبایی را انتخاب کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری