در این مقاله از وب سایت تخصصی دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ما همراه باشید تا با جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی ، پروتز سینه ، لیفت سینه و چگونگی انجام آن آشنا شوید.

جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی

جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی یک جراحی زیبایی برای کوچک کردن سینه در زنانی با سینه های بزرگ است. همچنین ماموپلاستی افتادگی سینه ها را از بین می برد و با بالا کشیدن سینه ها ظاهری بهتر و زیباتر به آن ها می بخشد. افتادگی سینه به دلیل تحلیل رفتن و از دست دادن بافت سینه رخ می دهد و معمولا عوامل مختلفی مانند افزایش سن، بارداری و شیردهی های متعدد، افزایش وزن و … در این عارضه تاثیر دارند.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی سینه ، جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی شکم و سایر انواع جراحی زیبایی به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

بالا کشیدن سینه ها با ماموپلاستی و لیفت سینه

هر چند که ماموپلاستی تنها جراحی کوچک کردن سینه را شامل می شود اما باعث بالا کشیدن سینه هم می شود اما بد نیست بدانید که اصطلاح پزشکی بالا کشیدن سینه در سینه هایی که تنها دچار افتادگی شده اند را ماستوپکسی یا لیفت سینه می گویند. ماموپلاستی و جراحی زیبایی سینه کمک می کند تا فشارهای وارد شده بر روی سینه و سر شانه ها، گردن درد و احساس خستگی در سر شانه ها که از عوارض داشتن سینه های بزرگ است، کاهش یابد.
همچنین عدم تطابق سایز سینه ها با اعضای بدن می تواند مشکل بزرگی برای پوشیدن لباس های مورد علاقه ایجاد نماید.

دلالی ضروری برای جراحی کوچک کردن سینه

علل مختلفی می تواند در بزرگ شدن سینه ها نقش داشته باشد اما باید توجه داشت که ممکن است بزرگ بودن سینه در خانم ها یک امر موروثی باشد، خوشبختانه با جراحی زیبایی سینه می توان مشکلات ناشی از این عارضه را بهبود بخشید و درمان را به صورت کامل انجام داد، عمل ماموپلاستی و جراحی زیبایی سینه کمک می کند تا بافت سینه جوان و زیبا شود و حالت افتادگی آن از بین برود، سینه ها دارای فرم بهتر و سفت تر نسبت به گذشته خواهد بود و اعتماد به نفس بیمار نیز افزایش می یابد.

سایر عوامل موثر در بزرگ شدن سینه

سایر عوامل موثر در بزرگ شدن سینه را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

  • یائسگی: بعضی از خانم‌ها در نزدیکی یائسگی دچار بزرگی تدریجی سینه و افزایش مقدار چربی آن می‌شوند.
  • بارداری: بارداری در بسیاری از خانم ها تاثیر به سزایی گذاشته و باعث تغییرات چشمگیری در سایز سینه ها می شود.
  • چاقی: بزرگی سینه در افراد چاق بسیار دیده می شود، زیرا میزان چربی های بدن افراد چاق به طور طبیعی می تواند در بافت سینه انباشته شود.
  • مصرف داروهای هورمونی : مصرف داروهایی که حاوی استروژن و پروژسترون هستند می تواند تغییرات سایز سینه را در پی داشته باشد، همچنین قرص‌های ضدبارداری می‌تواند باعث افزایش سایز سینه شود.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

درمان با جراحی پلاستیک و جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی ، لیفت سینه و پروتز سینه یک روش مطمئن و کارآمد برای از بین بردن مقدار زیادی از چربی های اضافی در این ناحیه است، دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی که یکی از بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی هستند، شما را در رسیدن به اندامی ایده آل و زیبا یاری می نماید، امیدواریم در انتخاب جراح زیبایی خود دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید از نتیجه ی عمل رضایت کامل را کسب نمایید.

مشاهده نمونه جراحی سینه دکتر جعفری

 همچنین می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر جعفری در زمینه جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی ، پروتز سینه ، لیفت سینه ، جراحی زیبایی شکم را در صفحه اینستاگرام ایشان مشاهده کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری