جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و جدیدترین مفاهیم آن

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی امروزه تبدیل به رایج ترین نوع جراحی زیبایی شده است ، در طی این جراحی زیبایی تغییراتی در استخوان بینی، غضروف بینی و پوست بینی افراد ایجاد می شود. در این مقاله از وب سایت تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی دکتر جعفری با ما همراه باشید تا با مفاهیم جدید در جراحی بینی آشنا شوید.

جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

معرفی مفاهیم جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی

جراحی بینی به دو نوع جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته تقسیم می شود که این تقسیم بندی براساس برش هایی که حین جراحی روی بینی داده می شود، است و از جدیدترین مفاهیم مطرح شده در خصوص جراحی بینی ایجاد بالانس و تعادل بین اجزای آناتومیک بینی و همچنین ایجاد تقویت نسوج بینی است.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، پروتز سینه و لیفت سینه ، رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن و جراحی لیپوماتیک به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی  “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

علت های مشکل بودن جراحی بینی و رینوپلاستی

لازم به ذکر است که این جراحی پلاستیک یکی از مشکل ترین انواع جراحی زیبایی است. دلایلی مختلفی برای مشکل بودن این جراحی زیبایی ذکر شده است.
 یکی از مهم ترین دلایلی که برای مشکل بودن جراحی زیبایی بینی ذکر شده است این است که عده ای معتقدند دید کافی بین دو چشم در رینوپلاستی بسته وجود ندارد ، دلیل دیگر حاشیه باریک خطای مجاز در این جراحی زیبایی است و عده ای هم معتقدند به دلیل آناتومی پیچیده ای که بینی دارد، این جراحی زیبایی را مشکل کرده است.

دکتر مهدی جعفری متخصص زیبایی

همان طور که می دانید این جراحی پلاستیک یا رینوپلاستی یکی از پرکاربردترین جراحی زیبایی به خصوص در کشور ما شده است و این جراحی زیبایی تاثیر بسیار زیادی در تغییر چهره افراد دارد.
لذا باید در انتخاب متخصص زیبایی دقت بسیاری داشته باشید و بهترین جراح زیبایی را انتخاب کنید.

بهترین جراح زیبایی در تهران

دکتر جعفری بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ارائه خدمات تخصصی در زمینه انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی و پروتز سینه  و لیفت سینه ، جراحی زیبایی باسن شامل تزریق چربی به باسن ، پروتز باسن و لیفت باسن و جراحی لیپوماتیک در خدمت شماست. 

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری