مراقبت های ابدومینوپلاستی توسط بهترین متخصص زیبایی

ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم روشی است که در آن با ایجاد برش در ناحیه زیر شکم می توان پوست و چربی های اضافی این ناحیه را برداشت، در این مقاله از وب سایت تخصصی بهترین متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” با ما همراه باشید تا با مراقبت های ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم آشنا شوید.

چه کسانی می توانند ابدومینوپلاستی انجام دهند

ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم ، برای افرادی مناسب است که بعد از زایمان های متعدد و یا کاهش وزن شدید پوست شکم آن ها دچار افتادگی و شل شدگی می شود. این افراد توانایی پوشیدن لباس های تنگ و بدن نما را ندارند و دائما از آویزان شدن پوست شل و افتاده در ناحیه زیر شکم ناراضی هستند.
این اتفاق بعد از کاهش های شدید وزن نیز اتفاق می افتد و عملا پوست قابلیت ارتجاعی و الاستینه خود را از دست می دهد. فردی که این عارضه را به دوش می کشد نگران از وضعیت نابسامان اندام خود اعتماد به نفس کمی دارد و با اعلام نارضایتی به متخصص زیبایی مراجعه می کند.

اگر به دنبال اندامی ایده آل و زیبا هستید و می خواهید جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی باسن و جراحی لیپوماتیک را انجام دهید، با دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در ارتباط باشید .

مزایای ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم

به کمک جراحی ابدومینوپلاستی مشکلات بسیار زیادی از اندام شما حل خواهد شد ، کاهش حجم و سایز چشمگیر از شکم و پهلو ها و در ادامه ی آن از بین رفتن ترک خوردگی های سطح شکم و استرایاها ، صاف شدن و فرم دهی به شکم از مزایای ویژه ی این روش است که می تواند زیبایی و جوانی را به شما هدیه دهد. 
افزایش چشمگیر میزان اعتماد به نفس در افراد و حضور موثر در جامعه می تواند از نکات مثبت این جراحی باشد ، همچنین بسیاری از زوجین که در روابط زناشویی و جنسی خود دچار مشکل شده اند ، با انجام این جراحی رضایتمندی قابل قبولی را کسب می نمایند.

مراقبت های ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم

اگر شما می خواهید که جراحی ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم را انجام دهید و اطلاعاتی در رابطه با این جراحی ندارید نیاز است که به خوبی از پزشک جراحتان و متخصص زیبایی مشاوره بگیرید و موارد زیر را به دقت انجام دهید :

  • انجام آزمایش مهم و ضروری CBC و تعیین وضعیت هموگلوبین و انعقاد خون بررسی شود.
  • کنترل دیابت در افراد مبتلا به آن، حتما میزان قند خون خود را چک و کنترل نمایید.
  • اگر مبتلا به بیماری های قلبی هستید، باید مشاوره های لازم از متخصص قلب گرفته شود.
  • در روز جراحی باید ناشتا باشید، حدود ۸ ساعت قبل از جراحی غذا میل نکنید.
  • دوش گرفتن قبل از جراحی ابدومینوپلاستی
  • اگر ممکن است حدود ۲ ساعت قبل آب ننوشید و بگذارید تا معده شما به صورت کامل خالی باشد.
  • قبل از جراحی میوه های قرمز رنگ مصرف نکنید( ممکن است شما را دچار خونریزی و مشکلات انعقادی کند)
  • عدم مصرف قرص آسپرین قبل از جراحی شکم  ، حتما با پزشک داروها و قرص هایی که مصرف می کنید را بررسی نمایید و مشاوره های لازم در این خصوص را دریافت کنید.
  • افرادی که ویتامین E  و یا قرص آهن مصرف می کنند حتما به پزشک اطلاع دهند.
  • نیاز است تا آقایان قبل از جراحی حتما شکم و پهلو های خود را اصلاح نمایند ( shave ).

بهترین متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص مراقبت های ابدومینوپلاستی و جراحی زیبایی شکم ،  جراحی زیبایی بینی  ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی باسن و جراحی لیپوماتیک می توانید به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر مهدی جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری