پروتز باسن توسط بهترین متخصص زیبایی

امروزه بزرگ کردن باسن طرفداران زیادی به خصوص در بین بانوان پیدا کرده است و یکی از پرکاربردترین جراحی های زیبایی شده است، در این مقاله از وب سایت دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران با ایشان همراه باشید تا با مراحل پروتز باسن ، لیفت باسن و تزریق چربی باسن آشنا شوید.

انتخاب روش بزرگ کردن باسن توسط بهترین متخصص زیبایی

طبق نظر دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی برای انتخاب جراحی مناسب برای بزرگ کردن باسن قبل از عمل باید معاینه و بررسی هایی انجام شود که عبارت‌اند از : بررسی کیفیت پوست و میزان انعطاف پذیری پوست فرد مراجعه کننده ، بررسی شکل و اندازه باسن ، بررسی میزان چربی که در بدن فرد وجود دارد و بررسی میزان فعالیت های روزانه فرد مراجعه کننده.

جهت مشاوره رایگان در خصوص رینوپلاستی ، پروتز سینه و ماموپلاستی و لیفت سینه ، لیپوماتیک و لیپوساکشن ، لیفت باسن و تزریق بوتاکس و ژل با دکتر مهدی جعفری تماس بگیرید.

هزینه پروتز باسن از نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک

همان طور که می دانید امروزه هزینه های انواع جراحی ها از جمله جراحی های پلاستیک و زیبایی روز به روز در حال افزایش است به خصوص به این دلیل که انواع پروتز سینه و پروتز باسن که از خارج از کشور وارد می شوند با افزایش قیمت مواجه شده اند. هزینه پروتز باسن نیز مقداری ثابت نیست و متغیر است و به طور کلی مقدار آن بستگی به عوامل مختلفی از جمله تجهیزات اتاق عمل و بی هوشی و مقدار دستمزد پزشک و کلینیک بستگی دارد.

مراحل پروتز باسن از نظر بهترین متخصص زیبایی

طبق نظر دکتر مهدی جعفری مراحل پروتز باسن عبارت‌اند از :

  • بی هوش کردن بیمار توسط پزشک : انتخاب روش بی هوشی بستگی به نظر و تخصص پزشک و جراح زیبایی دارد.
  • انتخاب محل برش : بسته به تشخیص جراح زیبایی برش را می توان از هر دو طرف باسن به سمت پایین یا بالا در محل اتصال باسن به ران ها ایجاد کرد و یا در میان دو باسن برش داد.
  • گذاشتن پروتز در محل : روش قرار دادن و گذاشتن پروتز بستگی به جنس پروتز و سایز آن ، بدن فرد و همچنین تشخیص پزشک دارد.
  • بستن برش : در آخرین مرحله پس از قرار دادن پروتز جراح برش را بخیه زده و می بندد.

بهترین متخصص زیبایی در تهران

دکتر مهدی جعفری با سابقه طولانی درزمینهٔ انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی بهترین متخصص زیبایی در تهران هستند و انواع جراحی ها از جمله جراحی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی سینه شامل پروتز سینه و لیفت سینه و ماموپلاستی ، جراحی زیبایی باسن از جمله لیفت باسن و تزریق چربی باسن ، لیپوماتیک و لیپوساکشن ، تزریق بوتاکس و ژل را انجام می دهند. جهت مشاهده نمونه کارها به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

با تشکر از همراهی شما با سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری