دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و جراح لیپوماتیک سابقه ای طولانی در جراحی لیپوماتیک پشت و لیپوساکشن در جهت لاغری موضعی  دارند.

جراحی لیپوماتیک پشت

جراحی لیپوماتیک پشت و لیپوساکشن یک روش برای لاغری موضعی است که قادر به برداشتن و تخلیه کردن چربی از زیر پوست در قسمت های مختلف بدن خواهد بود. چربی هایی که در قسمت پشت بدن فرد در ناحیه کمر تجمع یافته اند ظاهری ناخوشایند را ایجاد می کنند. تنها راهی که برای حذف چربی های پشت وجود دارد، استفاده از جراحی لیپوماتیک پشت کمر یا عمل ساکشن است که توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی  دکتر مهدی جعفری با بهترین دستگاه ها انجام می شود.

جای بخیه بعد از لیپوماتیک پشت

ممکن است مقداری از جای بخیه به صورت اسکار در پشت دیده شود، اما جای بخیه ها بعد از گذشت زمان رفته رفته کم رنگتر می شوند و این امکان به بیمار داده می شود که با انجام لیزر جای بخیه ها را محو نماید.

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

لیپوماتیک پشت و لیپوساکشن برای لاغری موضعی توسط بهترین جراح زیبایی

برای دیدن نمونه جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی سینه و ماموپلاستی، جراحی زیبایی شکم، و جراحی لیپوماتیک پشت و لیپوساکشن انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید

  سوالات رایج

می خواهم بیشتر بدانم