LOGO
doctorjafari.ir

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و جراح لیپوماتیک سابقه ای طولانی در جراحی لیپوماتیک بازو و لیپوساکشن در جهت لاغری موضعی دارند.

لیپوماتیک بازو

در لیپوماتیک بازو مانند لیپوماتیک در سایر نقاط  بدن ، جراح پلاستیک ابتدا با یک یا دو عدد برش کوچک در حد یک سانتیمتر کانولا را وارد و چربی موجود  را خرد و ساکشن میکند . برای دانستن کاندید های مناسب لیپوماتیک بازو ، نکات قبل و بعد از عمل و عوارض عمل لیپوماتیک بازو به منوی لیپو پلاستی و انواع آن مراجعه نمایید زیرا لیپوماتیک بازو مانند لیپوماتیک سایر قسمت های بدن از قواعد یکسانی پیروی میکند.

چنانچه تجمع موضعی چربی در بازو زیاد باشد بعد از عمل لیپوماتیک بازو درجاتی از افتادگی پوست بازو ایجاد خواهدشد که نیازمند برداشتن بابرش جراحی یا لیفت بازو خواهد بود . در ادامه توجه شما را به نکاتی چند در مورد لیفت بازو جلب میکنم .

عمل زیبایی لیفت بازو:

با بالا رفتن سن پوست ناحیه بازو شُلی و افتادگی پیدا می‌کند. کاهش وزن شدید هم می‌تواند منجر به شُلی پوست این ناحیه شود. درست است که با ورزش کردن می‌توان ماهیچه‌های بازو را تقویت کرد، اما نمی‌توان پوست اضافه‌ای که قابلیت ارتجاعی خود را از دست داده را بهبود بخشید. یکی از بهترین راه‌های درمان افتادگی بازوها، لیفت بازو با جراحی است. لیفت طبیعی بازو در تناسب کلی بدن بسیار موثر است.
لیفت بازو یک عمل زیبایی است که به منظور بهبود ظاهر قسمت زیرین بازوها انجام می‌شود. در عمل لیفت بازو که با عنوان براکیوپلاستی نیز شناخته می‌شود، پوست و چربی اضافه زیربغل تا آرنج برداشته می‌شود. پوست باقیمانده در موقعیت جدید خود قرار گرفته و بازوها ظاهری بهتر پیدا می‌کنند..

 

عمل زیبایی بازو
عمل زیبایی بازو

قبل از عمل زیبایی لیفت بازو:

کسب آمادگی‌های لازم پیش از جراحی لیفت بازو می‌تواند آرامش و سلامت افراد را پیش از عمل، هنگام عمل و پس از آن تضمین کند. نکاتی که باید رعایت کنید و آمادگی‌های لازم در جلسه مشاوره پیش از عمل به شما گوشزد خواهد شد. باید همه دستورالعمل‌های دکتر را به دقت رعایت نمایید. حداقل دو هفته پیش از عمل لیفت بازو باید سیگار را کنار بگذارید چون این عادت مانع جریان آزادانه اکسیژن در بدن می‌شود، بنابراین مدت زمان دوره نقاهت را طولانی‌تر کرده و ممکن است باعث بروز عوارض دیگری شود. همچنین برخی داروها و مکمل‌های غذایی مانند : آسپیرین، داروهای رقیق کننده خون و ویتامین E می‌توانند باعث بروز عوارضی پس از عمل جراحی شوند، پس بهتر است که داوطلب داروهای خود را بر اساس دستورالعمل‌های دکتر تغییر دهد. داوطلبان باید از لحاظ ذهنی و روانی برای دوره نقاهت و مسائل مربوط به پس از جراحی لیفت بازو آماده شوند. معمولاً برای انجام این عمل و سپری کردن دوره نقاهت باید دو هفته از کار خود مرخصی بگیرید، البته این مدت زمان بسته به نوع عمل می‌تواند متغیر باشد. بهتر است که پیش از عمل تمهيدات لازم برای بعد عمل را آماده کنید.

برخی از این وسایل عبارتند از:
• غذاهای سالم و کم سدیم که آماده کردن آن‌ها راحت است
• مُسَکِن‌های بدون نسخه
• داروهای تجویزی
• بالش‌هایی برای بالا نگاه داشتن سر
• لباس‌های دکمه‌دار و راحتی

ماندگاری و نتایج عمل لیفت بازو:

نوع پوست و سن بر روی نتایج لیفت بازو تاثیر می‌گذارد، بنابراین جهت برآوردن کردن انتظارات خود باید به دکتر با مهارت مراجعه کنید. باید بدانید که به وجود آمدن اِسکار (اثر زخم) در برخی نقاط اجتناب ناپذیر است، البته دکتر سعی می‌کند تا جایی که می‌تواند اثر اِسکار را نامحسوس کند. زمانی که ورم کاهش پیدا کرد و زخم كاملا بهبود یافت تازه می‌توانید نتایج کامل و بلند مدت لیفت بازو را مشاهده کنید. ممکن است برخی افراد پس از جراحی لیفت بازو کمی دچار ناامیدی و افسردگی شوند چون پدیدار شدن نتایج مثبت عمل چندین هفته طول می‌کشد. کبودی، پُف کردن بازو و دیگر عوارض منفی که موقتی هستند باعث می‌شوند که در همان ابتدا نتوان تاثیرات عمل را مشاهده کرد، در نتیجه همین امر دوره نقاهت را برای داوطلب سخت می‌کند. اِسکارها به مرور زمان محو خواهند شد.

عمل زیبایی بازو
عمل زیبایی بازو

عوارض لیفت بازو : 

علاوه بر عوارض معمول جراحی شامل : عفونت ، باز شدن زخم ، تجمع مایع زیر پوست ( سروما ) و بی حسی ناحیه بازو ، مهمترین عارضه لیفت بازو جای پهن زخم آن خواهد بود که برای بسیاری از افراد آزار دهنده میباشد .

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله جراحی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه از جمله لیفت سینه ، پروتز سینه و ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، لیپوماتیک بازو ، لیفت بازو و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

 

برای دیدن نمونه رینوپلاستی، جراحی سینه و ماموپلاستی، جراحی شکم ، و جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن بازو انجام شده توسط دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید