جراحی زیبایی لیفت گردن و جوانسازی پوست توسط بهترین جراح زیبایی

در این مطلب از وب سایت تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با چگونگی انجام جراحی زیبایی لیفت گردن ، تاثیر آن بر افزایش زیبایی افراد و جوانسازی پوست و جوانسازی صورت آگاه شوید.

جراحی زیبایی لیفت گردن

عموما با بالارفتن سن و یا افزایش و کاهش وزن های شدید، افراد دچار افتادگی هایی در ناحیه سر و گردن می شوند، معمولا افتادگی های صورت در ناحیه غبغب، لب ها، چشم ها و پلک ها هستند که می توان به این افراد جراحی زیبایی لیفت گردن جهت درمان شلی پوست و افتادگی آن پیشنهاد کرد.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی باسن ، جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی و سایر جراحی زیبایی به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

تاثیر جراحی زیبایی لیفت گردن بر زیبایی

افتادگی گردن و غبغب ها بسیار شایع است و این عارضه به دلیل شل شدن پوست گردن و کاهش توانایی پوست برای نگهداری اجزا است. بسیاری از افراد دچار افتادگی شدید پوست گردن همراه با چین های طولی متعدد هستند، درمان این مشکل با جراحی لیفت گردن بسیار آسان و قابل حل است. جوانسازی صورت و جوانسازی پوست شامل موارد بسیاری می شود که جراحی لیفت گردن یکی از بارزترین آنها است. طی جراحی گردن اجزا و پوست شل شده فرد به بالا کشیده می شود و جوانسازی از این طریق ممکن می شود.

چگونگی جراحی لیفت گردن

برای انجام این جراحی پلاستیک لازم است تا جراح زیبایی میزان افتادگی پوست و شل بودن نواحی اطراف گوش و گردن را بررسی کند، سپس با ایجاد برش هایی در کناره گوش و زیر گردن جراحی را آغاز می کند.
طی این جراحی زیبایی چربی های زیر پوستی از گردن خارج می شود و حالت محکم تری نسبت به قبل پیدا می کند. البته میزان برش و میزان برداشت پوست و چربی های اضافی از گردن در بیماران مختلف متفاوت است و ممکن است این جراحی زیبایی برای فردی با یک برش نیز قابل انجام باشد.

بیهوشی در جراحی زیبایی لیفت گردن

بیهوشی در این جراحی زیبایی با استفاده از بیهوشی عمومی انجام می شود و سایر روش های بی حسی موضعی کاربرد زیبادی ندارند. زمان لازم برای این جراحی نیز بسته به تبحر جراح زیبایی با میانگین ۲ الی ۳ ساعت قابل انجام خواهد بود.

مراقبت های بعد از این جراحی زیبایی

طبق نظر دکتر مهدی جعفری یکی از بهترین جراح زیبایی لازم است بعد از این جراحی پلاستیک موارد زیر را رعایت کنید:

  • لازم است تا بعد از جراحی گردن تا دو هفته از خوابیدن روی سر و فشار آوردن بر روی آن جلوگیری شود. 
  • در صورت امکان به حالت نیمه خوابیده و یا نشسته بخوابید.
  •  در این جراحی از بخیه های قابل جذب استفاده می شود که لازم است تا زمان جذب به خوبی از آنها مراقبت کنید.
  • تورم و کبودی به مدت یک هفته وجود دارد از این بابت نگران نباشید.

ماندگاری جراحی گردن

جراحی لیفت گردن که باعث جوانسازی پوست و جوانسازی صورت می شود، به مدت ۵ تا ۱۰ سال در فرد ماندگار است.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

 دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی همیشه سعی بر این دارد تا بهترین خدمات را جهت جلب رضایت مشتریانش به عمل آورد. شما عزیزان می توانید نمونه کارهای دکتر در زمینه جراحی زیبایی لیفت ، جوانسازی پوست ، جوانسازی صورت ، جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی لیپوماتیک و جراحی باسن را در این قسمت مشاهده نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک  و زیبایی دکتر مهدی جعفری