لیفت صورت با نخ از نظر جراح زیبایی در تهران

در این مطلب از وب سایت دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی در تهران با ما همراه باشید تا با روش لیفت صورت با نخ که یکی از پرکاربردترین روش های جوانسازی پوست است آشنا شوید. 

جوانسازی صورت از نظر بهترین متخصص زیبایی در تهران

ایجاد چین و چروک و یا افتادگی ها بر روی پوست صورت از نگرانی های افراد در تمام مراحل زندگی خواهد بود. هرچند روش های مختلف طبیعی و شیمیایی برای درمان و جلوگیری از چین و چروک ایجاد شده بر روی صورت ارائه شده است اما باید توجه داشت که بهترین انتخاب ها سخت هستند. نوع درمان مورد نیاز برای بهبود وضعیت پیش آمده با مشاوره بهترین متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی امکان پذیر خواهد بود.

با بهترین متخصص زیبایی در تهران و بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک دکتر مهدی جعفری تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان و حرفه ای در زمینه انواع روش های جراحی زیبایی بهره ببرید.

روش های جوانسازی پوست و لیفت صورت با نخ

برای درمان چین و چروک و جوانسازی صورت روش های متفاوتی وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از :

درمان های دارویی :

 کرم هایی ارائه می شوند که با ایجاد حالت الاستیکی در صورت باعث کشیده شدن آن می شوند اما این اثر تا زمانی که کرم بر روی پوست قرار دارد باقی می ماند و باز هم به عنوان یک درمان موقت و کوتاه مدت شناخته می شود.

تزریق ژل و تزریق بوتاکس :

به صورت موقتی و به مدت زمان تقریبی ۶ ماه تا یک سال می تواند عوارض ناشی از پیری را کاهش دهد.

استفاده از لیزر :

با استفاده از لیزر CO2 فرکشنال می توان چین و چروک های ریز خصوصا اطراف چشم را برطرف نمود.

لیفت صورت با نخ :

در این روش جراح زیبایی از نخ های مخصوص که سازگار با بدن هستند استفاده می کند و با کشیدن قسمت های افتاده اقدام به جوانسازی پوست می نماید و در واقع این روش کمک می کند تا پوست صورت محکم تر شود و از افتادگی های صورت و چین و چروک ها جلوگیری نماید. امروزه این روش درمانی در بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکایی مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج چشمگیر و مدت زمان کم آن باعث محبوبیت آن شده است. در واقع استفاده از نخ های قابل جذب آخرین روشی ساده و سریع برای لیفت صورت می باشد.

جنس نخ های مورد استفاده در لیفت صورت با نخ

در این روش جراحی زیبایی از نخ هایی با جنس POLYDIOXANONE استفاده می شود از این نخ سال های زیادی در جراحی های داخلی استفاده شده است و به دلیل سازگاری بالایی که دارد حداقل عوارض را برای فرد ایجاد می کند و تا به حال مشکل ایجاد شده ای در استفاده از نخ در صورت گزارش نشده است.

چگونگی انجام جراحی لیفت صورت با نخ

انجام جراحی لیفت صورت با نخ برای جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بسیار آسان و با میزان کمی ریسک انجام می گردد بنابراین در انتخاب جراح زیبایی دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید نتایج بهتری از این عمل بدست آورید. روال جراحی لیفت صورت با نخ با قرار دادن تعدادی نخ در قسمت های مختلف صورت آغاز می شود، بهترین متخصص زیبایی بعد از جایگذاری نخ ها در مکان مشخص انتهای نخ های متصل به صورت را به قسمتی از پوست سر درست در قسمت بالای گوش و پیشانی متصل می کند. در پی این اقدام اتفاقاتی رخ می دهد که پوست دچار تحریک کلاژن سازی و سلول سازی می شود که در نتیجه آن جوانسازی پوست و ترمیم پوست صورت ایجاد می گردد.

قابلیت جذب نخ های استفاده شده

نخ های استفاده شده در این روش قابل جذب بوده و واکنش منفی با اجزای صورت نخواهند داد این روش یکی از بی خطرترین جراحی های زیبایی است. واکنش التهابی ایجاد شده در زمان اتصال نخ ها بسیار خفیف بوده و باعث کلاژن سازی و افزایش گردش خون در زیر پوست می شود که به آن امبدینگ یا لیفت با نخ یا ترد لیفت می گویند.
برای درک بهتر از قرار دادن نخ ها باید عنوان پوست داربستی را به صورت داد زیرا نخ ها با محکم کردن اجزای صورت باعث سفت و محکم شدن آن می شوند و عضلات چشم و گونه ها، زیر گلو و پیشانی کشیده و در جای خود تا حدودی محکم می شوند.

بهترین متخصص زیبایی در تهران دکتر جعفری

دکتر جعفری با سابقه ای طولانی در زمینه عمل بینی ، عمل شکم ، لیپوماتیک و لیپوساکشن برای لاغری موضعی ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس برای جوانسازی پوست ، لیفت سینه، پروتز سینه، پروتز باسن و لیفت باسن بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و بهترین متخصص زیبایی در تهران هستند.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت جراح زیبایی در تهران دکتر مهدی جعفری