لیفت سینه یا ماستوپکسی و کاربردهای آن توسط دکتر جعفری

در این مطلب از وب سایت تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با جراحی زیبایی لیفت سینه یا ماستوپکسی ، پروتز سینه و چگونگی انجام آن توسط بهترین جراح زیبایی در تهران و شیراز ، همچنین تاثیر آن بر افزایش زیبایی افراد و سایر روش های جراحی از جمله پروتز سینه ، ماموپلاستی یا جراحی کوچک کردن سینه آگاه شوید.

جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی

با بالا رفتن سن اغلب خانم ها دچار افتادگی پستان می شوند و همین امر سبب می شود که زیبایی اندام آن ها بهم بخورد. در این مواقع نیاز است که با انجام جراحی زیبایی سینه از جمله ماموپلاستی و کوچک کردن پستان ، لیفت سینه و پروتز سینه اصلاح افتادگی انجام شود. در این مواقع اگر حجم سینه کم باشد می توان با پروتز سینه افتادگی سینه را اصلاح کرد و اگر حجم سینه زیاد باشد با کوچک کرن سینه می توان این عمل را انجام داد.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص لیفت سینه یا ماستوپکسی ، پروتز سینه ، ماموپلاستی، تزریق بوتاکس و تزریق ژل یا فیلر به فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

کوچک کردن سینه و ماستوپکسی

در برخی مواقع بیمار با حجم پستان مشکلی ندارد و قصد دارد فقط افتادگی سینه را برطرف نماید. در این مواقع با لیفت سینه یا ماستوپکسی می توان عمل جراحی پستان را انجام داد. عمل ماستوپکسی با ایجاد یک برش در هلال پستان و یا یک برش در زیر سینه انجام می پذیرد.
برخی از افراد به دلیل افزایش وزن و یا کاهش وزن دچار افتادگی سینه می شوند و برخی دیگر نیز بعد از زایمان و به دلیل شیردهی دچار این مشکل می شوند. این افراد می توانند با انجام لیفت سینه بافت پستان را بالا بکشند.

چگونگی انجام جراحی لیفت سینه

برخی از افراد بر این گمان اند که لیفت سینه به منظور قرار دادن پروتز سینه است. در صورتی که این عمل با پروتز سینه متفاوت است، لیفت سینه یا ماستوپکسی تنها می تواند باعث بالا رفتن پستان شود و باعث می شود که پستان فرم بهتری پیدا کند.

اقدامات قبل از لیفت سینه یا ماستوپکسی

قبل از این جراحی زیبایی ابتدا پزشک و جراح زیبایی شما را معاینه می کند و در ارتباط با سابقه بیماری های شما و عمل هایی که انجام داده اید سوالاتی از شما خواهد پرسید. همچنین با معاینه دقیق موارد زیر مورد بررسی قرار می گیرد:

  • شکل پستان
  • اندازه پستان
  • کیفیت پوست
  • انجام فتوگرافی
  • محل نیپل ها و آرئول ها

بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی در تهران

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع جراحی پلاستیک از جمله لیفت سینه یا ماستوپکسی ، پروتز سینه ، ماموپلاستی یا کوچک کردن پستان ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی می توانید به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. برای مشاهده برخی از نمونه کارهای دکتر به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری