لیفت سینه یا ماستوپکسی و جراحی زیبایی سینه

لیفت سینه یا ماستوپکسی و جراحی زیبایی سینه امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است، برای انجام این جراحی زیبایی بهتر است به فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی ماهر و باتجربه همچون دکتر مهدی جعفری مراجعه کنید.

روش انتخابی برای لیفت سینه 

میزان افتادگی سینه ها تاثیر به سزایی در روش و برش سینه در جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی و جراحی زیبایی سینه دارد، هرچه سینه افتادگی کمتری داشته باشد برش کمتری نیاز دارد و در نتیجه سینه های بزرگ نیاز به برش های بزرگ تر دارند. در واقع نوع  ماموپلاستی و انتخاب برش ها با توجه به آناتومی کلی سینه تعیین می گردد و مناسب ترین نوع آن انتخاب می شود که کمترین میزان برش را نیاز داشته باشد.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص  لیفت سینه یا ماستوپکسی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی باسن ، جراحی لیپوماتیک ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس  به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

دوران نقاهت بعد از لیفت سینه یا ماستوپکسی

استراحت کامل بعد از جراحی لیفت سینه یا ماستوپکسی و جراحی زیبایی سینه نیاز است، در این دوره نیاز دارید تا از فعالیت های سنگین جلوگیری نمایید ، تا حد امکان دراز بکشید، سعی کنید زیاد از جای خود بلند نشوید و از تحرکات سرشانه ها پرهیز کنید. 
البته تا یک هفته سینه های شما دردناک هستند و شما احساس کوفتگی می کنید، برای تسکین این حالت داروهای تجویز شده را مصرف کنید. حداکثر دوران نقاهت برای جراحی ماستوپکسی یک هفته است و بعد از آن می توانید به کار های عادی و روزمره خود ادامه دهید.

زمان کشیدن بخیه بعد از ماستوپکسی

یک هفته بعد نیاز است تا بخیه هایتان را بکشید، در این روز با مراجعه به  بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی از او بخواهید تا مراقبت های لازم بعد از جراحی لیفت سینه را به شما یاد آوری کند. 
اگر فعالیت های شما معمولی است می توانید حدود یک یا دو هفته بعد از عمل آن ها را انجام دهید ، اما برای شروع فعالیت های سنگین نیاز به گذشت ۴ الی ۶ هفته زمان دارید.

کبودی و ورم بعد جراحی زیبایی سینه

طبق نظر دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی کبودی و تورم در لیفت سینه یا ماستوپکسی و ماموپلاستی طبیعی است و بعد از گذشت زمان مناسب رفع خواهد شد. تقریبا برای مشاهده نتیجه نهایی می توانید از ماه سوم در رابطه با عمل لیفت سینه تصمیم بگیرید. بعد از این مدت است که می توانید در رابطه فرم سینه ها نظر نهایی را بدهید.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی در تهران

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع جراحی زیبایی از جمله ماموپلاستی ، ماستوپکسی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی و جراحی زیبایی باسن می توانید به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. 

نمونه عمل های دکتر مهدی جعفری

جهت تعیین نوبت و همچنین دیدن نمونه عمل های انجام شده توسط دکتر جعفری می توانید به صفحه  اینستاگرام و فیسبوک ایشان مراجعه کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری