جراحی زیبایی لیفت ران و توضیح آن توسط بهترین متخصص زیبایی

در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با جراحی زیبایی لیفت ران ، تاثیر آن بر لاغری موضعی و همچنین چگونگی انجام آن توسط بهترین جراح زیبایی آشنا شوید.

جراحی زیبایی لیفت ران

ناحیه ران برای بسیاری از افراد با افزایش سن یک ناحیه مشکل دار می باشد. در بعضی از افراد ناحیه ران در مقابل رژیم های غذایی سرسختانه مقاومت کرده و علی رغم رژیم غذایی موثر تغییری در اندازه و فرم ران حاصل نمی شود.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع روش های لاغری موضعی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

چگونگی لاغری موضعی با لیفت ران

تجمع سلول های چربی، سلولیت و پوست اضافی به این ناحیه باعث می شود فرد پیرتر، سنگین وزن تر و دارای تناسب اندام کمتر از آنچه که هست بنظر آید.

این موضوع می تواند منجر به کاهش اعتماد به نفس فرد شود. اما جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک می تواند یک راه حل مناسب باشد، جراحی لیفت ران با برداشتن بافت اضافی ظاهری زیباتر را برای اندام ایجاد خواهد کرد.

افراد مناسب جراحی لیفت ران

طبق تشخیص دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی افرادی که دارای ویژگی های زیر باشند برای انجام جراحی زیبایی لیفت ران مناسب اند:

  • از عمل جراحی توقعات واقعی داشته باشد نه معجزه
  • از لحاظ جسمی و روحی روانی وضعیت سلامتی مطلوبی داشته باشد
  • بعد از عمل جراحی با ورزش و رژیم غذایی بتواند نتایج حاصل از عمل را حفظ کند

ضرورت لاغری موضعی با لیفت ران

دکتر مهدی جعفری با معاینه شما در ویزیت اولیه و ارزیابی سوابق سلامتی و پزشکی مشخص می کند که آیا شما کاندید مناسبی برای این جراحی زیبایی هستید یا خیر؟ در این عمل جراحی بهترین متخصص زیبایی با برش در ناحیه کشاله ران و قسمت داخل ران که ممکن است تا قسمت داخلی بالای زانو امتداد پیدا کند پوست اضافی همراه با چربی که به این پوست متصل است را بر می دارد.

جراحی لیفت ران مینی

با این تکنینک برش فقط در ناحیه چین کشاله ران داده می شود، در این تکنیک برخلاف تکنیک استاندارد برش طولی در قسمت داخلی ران داده نمی شود. از آنجا که محل برش فقط در ناحیه چین کشاله ران است، اسکار جراحی معمولا مخفی می ماند.

این تکنینک برای بیمارانی مناسب است که اضافی بافت و شلی پوست فقط از ۳/۱ فوقانی ران آنها وجود دارد و نیاز به کشیدگی پوست در قسمت میانی و تحتانی ران ندارند.

بهترین متخصص زیبایی و جراح  زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع روش های لاغری موضعی از جمله لیفت ران و جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی می توانید به تیم مشاوره بهترین متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. 

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری