لیفت باسن برزیلی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

برجسته کردن باسن از راه های مختلفی قابل انجام است از جمله لیفت باسن برزیلی ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، با فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی در تهران دکتر مهدی جعفری همراه باشید تا با این جراحی ها آشنا شوید.

لیفت باسن برزیلی از نظر بهترین جراح زیبایی در تهران

لیفت باسن برزیلی روشی است که از آن برای برجسته کردن باسن و فرم دهی بهتر به آن استفاده می شود. در این روش پوست های شل شده در نواحی مورد نظر را که دچار افتادگی شده اند را برمی‌دارند، برای برداشتن آن ها معمولاً از روش جراحی لیپوساکشن استفاده می شود و سپس باسن را به سمت بالاتر می کشند.

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با مشاوره رایگان و حرفه ای در زمینه لیفت سینه و پروتز سینه ، رینوپلاستی ، ماموپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن، تزریق بوتاکس و تزریق ژل و تزریق چربی به باسن در خدمت شماست.

دلایل افتادگی باسن از نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک

طبق نظر دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دلایل مختلفی وجود دارد که باعث شل شدن و افتادگی باسن می شود، برخی از این دلایل عبارت‌اند از : بالا رفتن سن که باعث شل شدن و آویزان شدن پوست می شود و در نتیجه موجب افتادگی باسن می شود. تحلیل رفتن عضلات باسن و از دست رفتن حجم و قدرت عضلات، که می تواند به دلایلی از جمله تغذیه نامناسب و نداشتن فعالیت های جسمی و ورزشی و بالا رفتن سن.

چگونگی انجام لیفت باسن برزیلی

همان طور که گفته شد این جراحی زیبایی و پلاستیک به منظور برجسته کردن باسن انجام می شود، این عمل زیبایی معمولاً بین چهار تا هشت ساعت طول می کشد. در ابتدا بهترین جراح زیبایی دکتر جعفری از روش جراحی لیپوساکشن برای برداشتن چربی ها استفاده می کند و سپس در مرحله بعد آن چربی ها را برای تزریق به نواحی مورد نظر استفاده می کند.

دکتر جعفری بهترین جراح زیبایی در تهران

جهت مشاهده نمونه جراحی های انجام شده توسط دکتر جعفری در زمینه جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، تزریق بوتاکس و تزریق ژل یا فیلر، تزریق چربی به باسن و جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن به منظور انجام لاغری موضعی، می توانید به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری