لیفت ابرو و لیفت پیشانی و بررسی آنها توسط بهترین متخصص زیبایی

در این مطلب از وب سایت تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با چگونگی انجام جراحی زیبایی لیفت ابرو و لیفت پیشانی و تاثیر آن بر افزایش زیبایی افراد و جوانسازی پوست و جوانسازی صورت آگاه شوید.

جراحی لیفت ابرو و لیفت پیشانی

جراحی لیفت که به عنوان یک جراحی برای بالا کشیدن ابرو و پیشانی است، از جمله جراحی های زیبایی برای  جوانسازی صورت محسوب می شود که در نهایت باعث جوانسازی پوست افراد می شود. بیشتر افرادی که تمایل به انجام این جراحی زیبایی دارند خانم هایی هستند که با بالارفتن سن، پوست صورت و اجزای آن شل و افتاده شده است.

راهکارهای جوانسازی پوست

البته این جراحی در آقایان نیز قابل انجام است و آثار پیری و چروک های پوست که ناشی از کار سخت و بالا رفتن سن است را از بین می برد.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی لیفت ابرو و لیفت پیشانی و انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی و جراحی زیبایی شکم به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

افراد مناسب برای لیفت ابرو و لیفت پیشانی

این جراحی زیبایی در افرادی که دارای چین و چروک عمیق و ثابت در پیشانی و افتادگی ابرو هستند مناسب است، همچنین افرادی که در سن کم دچار لاغری شدید می شوند و پوست آن ها بعد از لاغری افتاده و چروک می شود گزینه های مناسبی برای این جراحی خواهند بود. افرادی که با داشتن ابروهایی افتاده چهره ای غمگین دارند می توانند با بالا کشیدن ابروها شادابی گذشته را بازیابند.

بیهوشی جراحی لیفت پیشانی

بیهوشی در این عمل زیبایی تحت بی حسی موضعی انجام می شود و در واقع با تزریق وریدی داروهای آرامبخش قابل انجام خواهد بود، دوره نقاهت نیز حداکثر یک هفته است و بیمار می تواند بعد از آن تمامی فعالیت ها را آغاز نماید.

ماندگاری لیفت ابرو و پیشانی

ماندگاری این روش جراحی زیبایی که برای جوانسازی پوست و جوانسازی صورت است، بسیار طولانی است اما ممکن است در افراد مسن با بالا رفتن سن و پیری شدید، پوست دچار افتادگی شود.

روش های جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت پیشانی و لیفت ابرو به دو روش باز و روش آندوسکوپ انجام می شود. در جراحی با اندوسکوپ با ایجاد ۳-۵ برش کوچک در قدام سر در ناحیه مو درست قسمتی که در مجاورت خط پیشانی است یک راه برای ورود آندوسکوپ ایجاد می شود.
در روش جراحی آندوسکوپ دیگر اثری از جای برش های طویل در صورت و پیشانی بجای نمی ماند بلکه با سه برش بسیار کوچک در زیر موها قابل انجام است و نتایج آن در طول یک هفته بسیار مشهود خواهد بود.

بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی 

جهت مشاوره تخصصی درخصوص انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی شکم می توانید به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی و جراح زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. در این قسمت نیز می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری