لیفتینگ صورت با نخ از نظر جراح زیبایی در تهران

لیفتینگ صورت با نخ یکی از روش های جوانسازی پوست است که امروزه کاربرد و طرفداران زیادی به خصوص در بین زنان پیدا کرده است در این مقاله از وب سایت تخصصی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراح زیبایی و بهترین متخصص زیبایی در تهران دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با این روش جراحی و ویژگی های آن آشنا شوید.

لیفتینگ صورت با نخ از نظر بهترین متخصص زیبایی در تهران

بعد از جراحی لیفتینگ صورت با نخ معمولا ۳۰ درصد از تاثیرات مثبت لیفت قابل مشاهده خواهد بود و تا چهار ماه بعد از لیفت صورت اثرات آن به صورت کامل ظهور می کند. همانطور که گفته شد پس از جذب نخ ها، کلاژن های ساخته شده مسئول ادامه جریان لیفت خواهند بود.

جهت دریافت مشاوره رایگان و حرفه ای در زمینه انواع جراحی های پلاستیک از جمله عمل بینی، عمل سینه، پروتز سینه، پروتز باسن، لیفت باسن، تزریق بوتاکس و تزریق ژل با بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراح زیبایی در تهران دکتر مهدی جعفری تماس بگیرید. 

وضعیت نخ ها بعد پس از لیفتینگ صورت با نخ

همانطور که بیان شد نخ ها قابل جذب هستند و حدود ۴ تا ۱۸ ماه زمان لازم است تا به خوبی جذب پوست شوند، جذب شدن نخ های صورت به معنای از بین رفتن تاثیرات آن نخواهد بود و روند لیفتینگ نخ های کارگزاری شده بین یک تا پنج سال و شاید بیشتر در صورت باقی می ماند، فرد در نتیجه این جراحی زیبایی حدود ده سال جوان تر شده و میزان قابل توجهی از چین و چروک های ایجاد شده بر روی صورت از بین می روند. نخ های متصل شده به صورت باعث تولید کلاژن شده و بافت ایجاد شده در پیرامون نخ ها تا مدت زمان طولانی باقی خواهد ماند.

بنابراین تعداد و نوع نخ ها نیز می تواند تاثیرات بیشتری بر روی جوانسازی پوست داشته باشد. چنانچه فرد به دنبال برطرف شدن چین و چروک صورت به طور موثر و طولانی باشد به وی جراحی لیفت صورت توصیه می شود. در این عمل جراحی، جراح زیبایی برش هایی در ناحیه جلویی گوش و موهای ناحیه شقیقه و مقداری پشت گوش ایجاد می کند و افتادگی صورت در لایه های عمقی را اصلاح می کند. با انجام این عمل جراحی خطوط عمیق خنده اصلاح گردیده و علاوه بر آن افتادگی ناحیه کنار فک و افتادگی ناحیه گونه نیز برطرف می شود.

انواع نخ های قابل جذب برای لیفت صورت

انواع مختلفی از نخ ها در روش لیفت صورت و بدن وجود دارد که با توجه به نیاز فرد و ایده آل وی انتخاب می شود قابل ذکر است که نخ های مختلف ویژگی ها و مزایای متفاوتی دارند که با نظر و مشاوره جراح زیبایی انتخاب خواهد شد . در ادامه به برخی از آن ها اشاره کرده و ویژگی های آن ها را بیان کرده ایم‌:

Mono filament یا Polydioxanone

که به اختصار PDO نامیده می شود، این نخ که رشته ای است و جزو نخ های ساده محسوب می شود برای لیفت های بسیار سطحی و جزئی مورد استفاده قرار می گیرد.

PDO-COG

این نخ تعدادی خار بسیار ظریف دارد که پوست را وادار به جوانسازی می کند، خارهای موجود روی این نخ ها موجب التهاب و کلاژن سازی  بیشتر می گردد و از طرفی با قلاب شدن به پوست امکان لیفت سریع را ایجاد می کند و این نخ گران تر است ولی استفاده از آن به تنهایی منسوخ شده است.

(Polyglycolide (PGA

این نخ نیز خاردار و چند رشته ای است و برای لیفت صورت های افتاده بسیار ایده آل است و باعث التهاب بیشتری در پوست می شود و دوم اینکه نخ PGA به همراه خود گلیکولیک اسید دارد که آن هم در نهایت باعث افزایش التهاب و کلاژن سازی بیشتر می شود. در مجموع این نخ ها ۱۰ درصد بیشتر از نخ های دیگر التهاب ایجاد می کنند و نتایج بهتری دارند.

 Hurricane

این نخ در صورت فرد به حالت مارپیچ قرار می گیرد و با این روش می توان نخ های طویل تری در پوست قرار داد که در نتیجه تولید کلاژن و لیفتینگ نیز بالا می رود، به طور کلی این نخ ها اثرات بیشتری در لیفت دارند و در کنار نخ های کاگ بسیار مورد استفاده برای جوانسازی پوست هستند.

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر مهدی جعفری جراح زیبایی در تهران با سابقه طولانی در زمینه جراحی بینی و جراحی باسن، جراحی شکم یا ابدومنوپلاستی، پروتز سینه و لیفت سینه، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن، تزریق ژل یا فیلر برای جوانسازی صورت بهترین متخصص زیبایی در تهران هستند. جهت مشاهده نمونه جراحی های انجام شده توسط ایشان به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید. 

با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری