رفع موهای زائد با لیزر الکساندرایت توسط بهترین جراح زیبایی

در این مقاله از وب سایت تخصصی دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی با ما همراه باشید تا با رفع موهای زائد با لیزر الکساندرایت و چگونگی انجام آشنا شوید.

رفع موهای زائد با لیزر الکساندرایت

لیزر الکساندرایت پر قدرت ترین لیزر برای رفع موهای زائد است که می تواند تاثیرات به سزایی را در طی جلسات بسیار کوتاه بر روی پوست شما بگذارد، به کمک لیزر الکساندرایت می توانید موهای اضافی و زائد در نواحی مختلف صورت، ناحیه گردن، زیر بغل، دست ها، پاها، ساق پا و پشت پا، کمر و بازوها، ناحیه تناسلی و سایر نقاط حساس را لیزر کنید.

در صورت نیاز به مشاوره در رابطه با انواع جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم و غیره می توانید با دکتر مهدی جعفری متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی در ارتباط باشید

چگونگی رفع موی زائد با لیزر

لیزر درمانی باعث می شود تا فولیکول ها مو در زیر پوست تضعیف شوند و توانایی رشد از زیر پوست را از دست بدهند. موها در حالت طبیعی بعد از مدتی که رشد می کنند دچار ریزش می شوند، موهای ریخته شده بعد از مدتی دوباره توسط فولیکول ها رشد می کنند و از زیر پوست بیرون زده می شود.
زمانی که شما از روش های قدیمی مانند شیو یا اصلاح و یا از تیغ استفاده می کنید، باعث می شود تا موها در مدت بسیار کم دوباره رشد کنند، در واقع این روش ها تاثیری بر فولیکول مو نداشته و باعث می شود موها بعد از کنده شدن از سطح پوست مجددا رشد کنند.

فواید لیزر درمانی موهای زائد

شاید روش هایی مانند موم انداختن بتواند سرعت رشد موها را کاهش دهد اما دقت داشته باشید که در نهایت چیزی از میزان تراکم موها کم نمی شود. لیزر دقیقا بر روی فولیکول های مو تاثیر می گذارد و این یکی از مهم ترین فواید لیزر درمانی است.
در هر جلسه تعدادی از موها را تضعیف می کند، زمانی که فولیکول ها به صورت کامل تخریب شدند از رشد متوقف شده و توانایی بیرون زدن از پوست را ندارند، بنابراین نتیجه اصلی بعد از چند جلسه به خوبی قابل مشاهده خواهد بود و شما می توانید به صورت دائمی از داشتن پوست لطیف و زیبا لذت ببرید.

لیزر الکساندرایت روشی دائمی برای رفع موهای زائد

رشد موها در مراحل اولیه که آناژن نام دارد دچار تحرک و رنگ پذیری می شود، اگر نور لیزر در این مرحله به پوست بتابد باعث می شود تا فولیکول ها تضعیف شوند و از رشد متوقف شوند. رفته رفته که این تابش تکرار شود فولیکول ها به صورت کلی تخریب می شوند و توانایی رشد را از دست می دهند.

فواید لیزر اکساندرایت در رفع موهای زائد

لیزر الکساندرایت با قدرت بسیار بالایی این اقدامات را انجام میدهد و در کم ترین جلسات باعث می شود تا رشد موهای شما متوقف شوند. لیزر الکساندرایت موها را به حالت استراحت وارد می کند که در آن فاز موها قابلیت رشد خود را از دست می دهند و در واقع ریشه موها و پیاز آن از بین می رود. به همین دلیل است که لیزر موهای زائد به عنوان روشی دائمی برای از بین بردن موها شناخته می شود.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

در صورت نیاز به دریافت مشاوره در رابطه با رفع موهای زائد با لیزر الکساندرایت می توانید با دکتر مهدی جعفری  متخصص زیبایی و بهترین جراح زیبایی در ارتباط باشید. دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی سعی بر این دارد تا بهترین خدمات در زمینه جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ارائه دهد.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک  و زیبایی دکتر مهدی جعفری