لاغری موضعی با اولترازد توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با دستگاه اولترازد و چگونگی لاغری موضعی با اولترازد و همچنین تاثیر این لاغری موضعی بر افزایش زیبایی افراد آشنا شوید.

لاغری موضعی با اولترازد

اولترازد یک روش موثر برای لاغری موضعی است ، لاغری موضعی به این معناست که شما می توانید بر روی لاغری بخش خاصی از بدن تمرکز کنید، به طور کلی با رژیم و یا ورزش نمی توانید تنها بخش مشخصی از بدن را لاغر کنید، مثلا نمی توانید بگویید که من رژیم می گیرم تا فقط بازوهایم آب شود.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص لاغری موضعی با اولترازد ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی به تیم مشاوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و  متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

اولترازد به شما این امکان را می دهد که تنها بخشی از بدن را لاغر کنید، نواحی مثل شکم، پهلوها، زیر شکم، ران و بازوها دچار چاقی های موضعی می شوند و برای از بین بردن چربی های آن مدت زمان زیادی لازم است.

دستگاه اولترازد چیست

اولترازد یک دستگاه است که دارای تکنولوژی مدرن و پیشرفته تری نسبت به اولتراسوند است. در واقع اولترازد لاغری موضعی را با ایجاد فشار منفی در داخل سلول های چربی آغاز می کند و باعث می شود تا در چربی ها حباب های افزایش یابنده ایجاد شود، این حباب ها در نهایت باعث از بین رفتن سلول های چربی می شود در نهایت این چربی ها به صورت مایع از بدن خارج می شوند.

عملکرد دستگاه اولترازد

دستگاه اولترازد با ایجاد امواج HIFU یا همان امواج اولتراسوند باعث تحریک و تخریب فیبروبلاست ها می شود، این یعنی که امواج تولید شده در بدن باعث شکسته شدن سلول های چربی می گردد، این اقدامات تنها در یک جلسه انجام می شود و در همان جلسه جراحی زیبایی ، کلاژن سازی و لیفتینگ پوست نیز انجام می شود.

مزایای لاغری موضعی با اولترازد

این دستگاه قابلیت های ویژه ای دارد که باعث افتادگی پوست بعد از تخلیه چربی نمی شود، این جراحی زیبایی بیشتر از کاهش وزن شما را دچار کاهش سایز می کند و به لاغری موضعی کمک زیادی می کند و مشاهده می کنید که در طول یک جلسه چند سایز از بدن شما کاسته شده است.
دستگاه اولترازد نسبت به سایر دستگاه های مشابه از سرعت و دقت بالاتری برخوردار است و توانایی این را دارد که بدون هیچ مشکل احتمالی و آسیب رسی به بدن چربی های بدن را به صورت موضعی خارج نماید.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

جهت مشاوره تخصصی درخصوص لاغری موضعی با جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن و جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی  ،  جراحی زیبایی بینی  یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی و سایر انواع جراحی زیبایی می توانید به تیم مشاوره “دکتر مهدی جعفری” که یکی از بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی هستند، مراجعه کنید. همچنین می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر را در صفحه اینستاگرام ایشان مشاهده کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری