لاغری موضعی با دستگاه اولترازد توسط بهترین جراح زیبایی

لاغری موضعی با دستگاه اولترازد یکی از روش های لاغری است که شبیه به جراحی لیپولیز عمل می کند با دکتر جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی همراه باشید تا با این روش لاغری و جراحی لیپوماتیک آشنا شوید.

چگونگی لاغری موضعی با دستگاه اولترازد 

دستگاه اولترازد یا لیپولیز اولتراسونیک برای پیکرتراشی موضعی بدن با امواج ماورای صوت نسل سوم تولید شده است ، به کمک این دستگاه می توان به اندام ایده آل و زیبایی رسید. این اقدام برای لاغری موضعی با امواج اولترازد انجام می شود ، امواج با ورود به بدن باعث ایجاد تشعشع در چربی ها شده و آنها را خورد و ریز می نمایند .

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

لاغری با جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن

در ادامه با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری همراه باشید تا با چگونگی لاغری موضعی با اولترازد آشنا شوید.
اولترازد می تواند به شما کمک کند تا چربی های ناحیه شکم و پهلو ها را بیرون بکشید و یا اینکه بازوها و ران های خود را لاغر نمایید. داشتن یک اندام زیبا و تراشیده به کمک این دستگاه غیر ممکن نیست.

مزایای لاغری موضعی با دستگاه اولترازد

دستگاه اولترازد مزایای زیادی درجهت لاغری موضوعی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

  • این دستگاه سرعت بالایی دارد و در واقع جزو سریع ترین دستگاه لاغری با روش جراحی محسوب می شود.
  • سرعت آن از لیزر لیپولیز بیشتر بوده و نیاز به تایم خسته کننده برای جراحی ندارد، در واقع لاغری موضعی با این روش بسیار سریع اتفاق می افتد.
  • در این روش چربی که از بدن می توان خارج کرد زیاد است و در واقع در طول یک جلسه می توان به نتایج خوبی رسید ، خروجی بالای چربی در کمترین زمان از مزایای این دستگاه می باشد.

سایر مزایای لاغری موضعی با دستگاه اولترازد

  • پوست در جراحی با اولترازد به صورت هم زمان لیفت می شود این دستگاه مجهز به امواج HIFU می باشد که پرقدرترین امواج محرک فیبروبلاست ها جهت کلاژن سازی ، لیفتینگ و سفتی پوست است و باعث می گردد بعد از جراحی و خروج حجم زیادی از چربی پوست بیمار دچار افتادگی نگردد.
  • ایمنی این دستگاه بالا است و مخاطره ای برای فرد ندارد، از طرفی بعد از جراحی یک شکم صاف و زیبا خواهید داشت که چند سایز کمتر از قبل خواهد بود، این لاغری بدون وارد شدن آسیب به پوست و عضله انجام می شود و همچنین عوارضی مثل سوختگی ناشی از لیزر لیپولیز را در بر نخواهد داشت.

بهترین جراح زیبایی و جراح لیپوماتیک

جهت مشاوره تخصصی درخصوص لاغری موضعی و جراحی زیبایی از جمله جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن می توانید به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری