لاغری با لیپوماتیک توسط بهترین متخصص زیبایی در تهران

لیپوماتیک برای لاغری قسمت های مشخصی از بدن کاربرد دارد که چربی های موضعی در آن قرار دارند با بهترین متخصص زیبایی در تهران و فوق تخصص جراحی پلاستیک دکتر مهدی جعفری همراه باشید تا با لاغری با لیپوماتیک آشنا شوید.

لاغری با لیپوماتیک یا لیپوساکشن

جراحی لیپوماتیک یا جراحی لیپوساکشن با ارائه یک روش سریع و بدون نیاز به بی هوشی و تنها در طول یک جلسه می تواند شما را به اندام ایده آلتان برساند. لاغری با لیپوماتیک می تواند یک روش سریع و بدون دردسر برای از بین بردن چربی های مناطقی از بدن شما باشد که تاکنون با ورزش یا رژیم های لاغری قادر به از بین بردن آنها نبوده اید.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم و سایر انواع جراحی زیبایی به تیم مشاوره بهترین متخصص زیبایی زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

چگونگی انجام این جراحی زیبایی

لیپوماتیک برای این کار از یک دستگاه هوشمند و قدرتمند کمک می گیرد که دائما تمامی علائم حیاتی و موارد لازم برای جراحی را بررسی می نماید، این دستگاه به یک میله ی بسیار نازک فلزی مجهز است، وظیفه این میله به حرکت در آوردن عناصر و سلول های چربی در زیر پوست می باشد.
این میله با ارتعاشات بسیار سریع خود لرزش هایی در بدن ایجاد می کند که در نهایت منجر به شکسته شدن سلول های چربی می شود. برای ورود این میله به بدن نیاز به یک شکاف بسیار نازک و کوچک در ناحیه مورد نظر می باشد.

لاغری با لیپوماتیک توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک

میله ی متصل به دستگاه لیپوماتیک کانولا نام دارد، جراح برای اینکه بتواند چربی های زیر پوست را از بین ببرد نیاز به ایجاد یک شکاف بسیار کوچک دارد، بعد از طریق این شکاف میله را وارد بدن کرده و سلول های چربی را به صورت کاملا فیزیکی و بدون حرارت خورد می کند. چربی ها در این روش خورد شده و به هیچ عنوان حرارت داده نمی شوند، به همین دلیل است که بعد از لیپوماتیک سوختگی در پوست و چربی ها وجود ندارد.

زایمان بعد از جراحی لیپوماتیک شکم

در روش عمل لیپوماتیک به دلیل عدم استفاده از لیزر فیبروز در بافت زیر پوست بسیار ناچیز است و یا اصلا رخ نمی دهد، بنابراین انجام این روش برای شکم بانوانی که زایمان نداشته اند بسیار مناسب می باشد.
در سراسر جهان بیش از ۵۰ کشور از روش لیپوماتیک برای تخلیه چربی های استفاده می شود، روش کار لیپوماتیک بدین گونه است که در یک فضای سه بعدی با به حرکت در آوردن نوک کانولا و با بهره گیری از هوای فشرده شروع به تخریب چربی ها می نماید. علتی که در این روش پوست سفت می شود حرکت RUTATIONAL می باشد، زیرا موجب تحریک سنتز کلاژن شده در نهایت سفت شدن پوست را به عمل می آورد.

بهترین متخصص زیبایی در تهران

در کلینیک جراحی زیبایی دکتر مهدی جعفری از دستگاه لیپوماتیک برای لاغری موضعی نواحی مختلفی چون : شکم، پهلو، ران و اطراف زانو، ناحیه پشت، غبغب و بازو استفاده می شود و این روش با بهره گیری از پیشرفته ترین و دقیق ترین تجهیزات پزشکی در بیمارستان و کلینیک های مجهز انجام می شود. این روش لاغری موضعی با کمترین عوارض و همچنین بدون درد و خونریزی همراه خواهد بود.
جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی لیپوساکشن و لاغری با لیپوماتیک ، جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی و سایر انواع جراحی زیبایی می توانید به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری