عوارض پروتز سینه و بررسی آن توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک

در این مطلب از وب سایت حرفه ای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی دکتر مهدی جعفری می خواهیم شما را با عوارض پروتز سینه که یکی از انواع جراحی زیبایی سینه است آشنا کنیم، در ادامه با ما همراه باشید تا با این عوارض احتمالی آشنا شوید.

بررسی عوارض پروتز سینه توسط بهترین متخصص زیبایی

طبق نظر دکتر جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هر گونه جراحی زیبایی علاوه بر فواید ممکن است عوارض احتمالی نیز داشته باشد. برخی از عوارض پروتز سینه نیز در ادامه بیان شده اند :

  • احساس درد در ناحیه سینه
  • احساس درد در نوک پستان
  • ایجاد زخم و اسکار در پستان
  • تغییر در شکل ظاهری نوک پستان
  • امکان عفوت در ناحیه جراحی شده
  • امکان خون ریزی در ناحیه جراحی
  • امکان سفت شدن در ناحیه دور پروتز سینه

برای مشاوره رایگان در خصوص انواع عمل های زیبایی از جمله جراحی بینی ، جراحی سینه ، جراحی باسن ، لیپوماتیک و لیپوساکشن در جهت لاغری موضعی ، تزریق بوتاکس و ژل با فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری تماس بگیرید.

آیا پروتز سینه پاره می شود

طبق بررسی های انجام شده و نتایج مشاهده شده این احتمال وجود دارد که پروتز سینه پاره شود که چنانچه جنس پروتز سالین باشد در بدن جذب خواهد شد اما پروتز های سیلیکونی در درون پروتز باقی خواهند ماند. قابل ذکر است این پارگی به سادگی اتفاق نخواهد افتاد و احتمال آن بسیار کم خواهد بود و فقط در صورت اصابت جسمی خیلی تیز به آن ممکن است این اتفاق بیفتد.

هزینه پروتز سینه در جراحی سینه

بانوانی که علاقه مند به انجام این نوع جراحی زیبایی سینه هستند باید در جریان باشند که امروزه هزینه پروتز سینه در حال افزایش است و یکی از گران ترین انواع جراحی های زیبایی محسوب می شود. اما به دلایل بسیاری از جمله افزایش زیبایی اندام ، افزایش اعتماد به نفس و بهبود رضایت فرد از زندگی شخصی و جنسی خود ، افراد زیادی علاقه مند به انجام این جراحی و پرداخت هزینه پروتز سینه خواهد بود.

بهترین متخصص زیبایی در تهران

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی انواع جراحی های زیبایی از جمله جراحی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی سینه شامل لیفت سینه و ماموپلاستی ، جراحی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق بوتاکس و ژل را به بهترین نحو ارائه می دهند و به عبارتی بهترین متخصص زیبایی در تهران محسوب می شوند.

با تشکر از همراهی شما با سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر جعفری