جراحی کوچک کردن سینه در جراحی زیبایی سینه و شرایط انجام آن

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی در تهران و شیراز در این مطلب قصد دارند شما را با شرایط مناسب برای جراحی کوچک کردن سینه در جراحی سینه یا ماموپلاستی آشنا کنند، در ادامه با ما همراه باشید.

جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی 

ماموپلاستی که برای کوچک کردن سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان یک جراحی زیبایی مناسب برای فرم دهی و بالا کشیدن پستان ها استفاده می شود، البته لیفت سینه که عنوان ماستوپکسی را دارد یک عمل جراحی مجزا است، ولی در ماموپلاستی نیز به طور قابل ملاحظه ای پستان به بالا کشیده می شود.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی کوچک کردن سینه ، لیفت سینه  یا ماستوپکسی ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی شکم  و جراحی زیبایی باسن ، جراحی لیپوماتیک ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس به متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

ماموپلاستی برای چه کسانی مناسب است

طبق نظر دکتر مهدی جعفری متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی افرادی که دارای شرایط زیر باشند برای انجام عمل ماموپلاستی مناسب هستند :

  • سینه های وی دچار عدم قرینگی شده باشند
  • از بزرگ بودن سایز سینه های خود رضایت کافی را ندارد
  • دارای چین زیر سینه هستند که ظاهر زیبایی برای وی ندارد
  • دارای پستان های بزرگ و غیر معمولی که تناسبی با سایر اجزا ندارد

سایر ویژگی های افراد مناسب جراحی کوچک کردن سینه

  • احساس شدید درد در پشت گردن یا شانه‌ها به علت وزن زیاد پستان دارد
  • التهاب و عفونت در پستان ها دارند و از بزرگی بیش از اندازه آن رنج می برند
  • جای سینه بند بر روی سرشانه ها به دلیل سنگینی و بزرگی سینه مانده است
  • در انجام فعالیت های بدنی دچار مشکل است و بسیاری از لباس ها را نمی تواند بپوشد

محدودیت سنی ماموپلاستی

توجه داشته باشید که ممکن است فردی یک یا چند مورد از این مشکلات را به همراه داشته باشد و از طرفی نیز پزشک این جراحی زیبایی را برای وی توصیه کند این جراحی پلاستیک محدودیت سنی ندارد و البته در زنانی با سن بالاتر از ۳۰ سال شایع می باشد.

فواید جراحی زیبایی سینه

ماموپلاستی می تواند به عنوان یک روش مفید برای بالا کشیدن سینه های افتاده در زنانی که به علت شیردهی دچار افتادگی سینه شده اند باشد و همچنین باعث بالا کشیدن سینه ها ی شل و افتاده در افرادی که دچار لاغری و چاقی های متعدد شده اند بشود و به کوچک کردن سینه نیز کمک می کند.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

جهت مشاوره درمورد انواع جراحی زیبایی از جمله ماموپلاستی ، جراحی کوچک کردن سینه ، ماستوپکسی ، ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم ، رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی و جراحی زیبایی باسن ، جراحی لیپوماتیک ، تزریق بوتاکس و تزریق ژل یا فیلر  می توانید به تیم مشاوره بهترین جراح زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه کنید.

نمونه جراحی دکتر جعفری

شما عزیزان می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر جعفری در زمینه کوچک کردن سینه ، جراحی بینی ، جراحی باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس را در صفحه اینستاگرام و فیسبوک ایشان مشاهده کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری