جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی توسط بهترین متخصص زیبایی

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی و جراح بینی در این مطلب به انواع سوال های شما عزیزان درخصوص جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و مراقبت های بعد از آن پاسخ داده اند، در ادامه با ما همراه باشید.

هدف از جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی

اصولا جراحی بینی یا رینوپلاستی بر اساس دو هدف انجام می شود :

  • جراحی زیبایی بینی
  • جراحی ترمیمی بینی

در مواردی که رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی با هدف زیبایی انجام می شود، هدف بهبود شکل ظاهری بینی است. بخش های خاصی از بینی مانند استخوان و غضروف تغییر داده می شود تا هماهنگی بیشتری با سایر اجزای صورت برقرار شود.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم و سایر انواع جراحی زیبایی به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

چگونگی انجام رینوپلاستی

برای این کار می توان از برش های جراحی بسیار کوچکی در داخل بینی استفاده کرد این روش که رینوپلاستی بسته است بدون نیاز به برش دیواره های بینی انجام می شود. زمانی که برای جراحی نیاز به برش دیواره ها داریم عمل جراحی بینی به صورت باز خواهد بود . در مواردی که رینوپلاستی به هدف ترمیمی انجام می شود هدف از انجام عمل اصلاح آسیب ها و نقص های مادرزادی یا برطرف کردن مشکلات تنفسی خواهد بود.

سوالات متداول جراحی بینی

برخی از متداول ترین سوال ها در زمینه جراحی بینی یا رینوپلاستی عبارتند از موارد زید که دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی و جراح بینی به آن ها پاسخ داده اند:

بعد از جراحی بینی تا چه مدت باید تامپون داخل بینی بماند 

طبق نظر دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و متخصص زیبایی در بعضی از بیماران اصلا نیازی به تامپون وجود ندارد. در بیمارانی که برای آن ها تامپون گذاشته می شود، معمولا ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از تامپون برداشته می شود.

بعد از رینوپلاستی تا چه مدت باید از گچ (اسپلینت )استفاده کرد

بعد از یک هفته گچ بینی همراه با بخیه های محل عمل خارج می شود.

تا چه مدت بعد از عمل بینی باید از چسب استفاده کرد

چسب بینی بستگی به نظر جراح زیبایی دارد، معمولا بین یک تا ۳ ماه از چسب استفاده می شود.

rinioplast

بعد از رینوپلاستی و خارج کردن تامپون ها به راحتی نمی توانم از راه بینی نفس بکشم، آیا این مشکل طبیعی است

بله، به علت تورم داخل بینی ممکن است در ۱-۲ هفته بعد از عمل نفس کشیدن از راه بینی سخت باشد.

معمولا چند درصد از بیماران بعد از عمل اولیه نیاز به روتوش (عمل ثانویه) پیدا می کنند

بین ۱۰ تا ۲۰ درصد از بیماران بعد از عمل اولیه ممکن است نیاز به درجاتی از اصلاح در عمل بعدی روتوش داشته باشند.

تورم بعد از عمل بینی تا چه مدت طول می کشد

تورمات در فردی با فرد دیگر متفاوت خواهد بود، در مواردی که پوست بیمار ضخیم باشد ممکن است تورم بعد از عمل تا ۱۸ ماه طول بکشد.

بهترین متخصص زیبایی و جراح بینی در تهران

دکتر مهدی جعفری بهترین متخصص زیبایی در زمینه جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی شکم ، جراحی زیبایی باسن و سایر جراحی زیبایی خدمات ارزنده و خوبی را ارائه می دهد. در این قسمت می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری را مشاهده نمایید و یا با تعیین نوبت جهت مشاوره از طریق اینستاگرام و تلگرام دکتر جعفری اقدام نمایید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری