در این بخش دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و بهترین متخصص زیبایی به سوالات شما درخصوص جراحی کوچک کردن سینه آقایان یا جراحی ژنیکوماستی و جراحی زیبایی سینه پاسخ داده اند.

آیا جراحی کوچک کردن سینه آقایان برای من مناسب است ؟ 

عمل جراحی ژنیکوماستی یک عمل بسیار فردی است و شما باید این جراحی زیبایی را با نظر خودتان انجام دهید، نه به دلیل تمایل فرد دیگر یا برای شبیه شدن به یک تصویر فرضی ایده آل . در موارد زیر این عمل زیبایی برای شما مناسب است : 

  • رشد سینه های شما به ثبات رسیده است
  • انتظارات واقع گرایانه از جراحی زیبایی سینه دارید
  • از حس داشتن سینه های بسیار بزرگ ناراضی هستید
  • از نظر فیزیکی سالم هستید و وزنی نسبتا نرمال دارید

آیا بعد از جراحی ژنیکوماستی جوشگاه بافتی باقی خواهد ماند ؟ 

هرکونه عمل جراحی برای تصحیح ژنیکوماستی نیازمند برش است. اگر چه اکثر خطوط برش در خطوط طبیعی مخفی هستند اما ممکن است بعضی از آن ها مرئی باشند. این لازمه عمل جراحی کوچک کردن سینه است.

جراحی کوچک کردن سینه آقایان کجا انجام می شود ؟ 

جراحی برای تصحیح ژنیکوماستی را می توان به صورت سرپائی، در مطب یا مرکز جراحی محدود و یا در بیمارستان انجام داد. این جراحی پلاستیک ممکن است تحت بی هوشی عمومی یا بی حسی موضعی همراه با تسکین انجام گیرد. این تصمیمات بر اساس نوع خاص عمل شما و با ملاحظه ترجیح شما و قضاوت پزشکتان اتخاذ می گردد. 

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین متخصص زیبایی  و بهترین جراح زیبایی با ارائه خدمات تخصصی و حرفه در زمینه انواع جراحی زیبایی از جمه در زمینه  تزریق چربی ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی سینه از جمله پروتز سینه و لیفت سینه و ژنیکوماستی ، جراحی زیبایی باسن و پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، جراحی لیپوساکشن و لیپوماتیک در جهت لاغری موضعی در خدمت شماست.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به اینستاگرام دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی و بهترین متخصص زیبایی مراجعه نمایید.