جراحی باسن و انواع روش های آن

جراحی زیبایی باسن و بزرگ کردن باسن که یکی از انواع جراحی پلاستیک است امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این مطلب از وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراح زیبایی دکتر مهدی جعفری با ما همراه باشید تا با انواع روش های پرکاربرد در جراحی باسن شامل پروتز باسن ، لیفت باسن و تزریق چربی باسن و هزینه این جراحی پلاستیک آشنا شوید.

روش های جراحی زیبایی باسن

طبق نظر دکتر مهدی جعفری متخصص زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی سه روش برای انجام این جراحی پلاستیک و بزرگ کردن باسن وجود دارد که عبارتند از پروتز باسن ، لیفت باسن و تزریق چربی باسن . در ادامه به توضیح هر یک از این روش ها پرداخته اند:

جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر مهدی جعفری به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید.

جراحی باسن با پروتز باسن

استفاده از پروتز باسن در این جراحی پلاستیک برای افزایش حجم و بزرگ کردن باسن کاربرد دارد به این نکته توجه داشته باشید که پروتز باسن از جنس سیلیکونی است. در سه قسمت از اندام تحتانی می توان پروتز باسن را قرار داد که عبارتند از زیر عضلات اندام تحتانی ، بین عضلات اندام تحتانی و یا زیر فاشیا. لازم به ذکر است که جنس پروتز باسن از پروتز سینه مستحکم تر است.

جهت مشاوره تخصصی درخصوص جراحی زیبایی سینه ، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، تزریق ژل یا فیلر و تزریق بوتاکس و جراحی لیپوماتیک به تیم مشاوره متخصص زیبایی “دکتر مهدی جعفری” مراجعه نمایید.

لیفت باسن

لیفت باسن روشی در این جراحی پلاستیک است که در آن پوست باسن به سمت بالاتر کشیده می شود. این جراحی زیبایی با برش دور تا دور زیر اندام تحتانی انجام می شود و موجب کشیده شدن پایین تنه و باسن و همچنین از بین رفتن شل بودن این ناحیه می شود.

تزریق چربی باسن

در این جراحی زیبایی از نقاط دیگر بدن چربی برداشته می شود و به اندام تحتانی تزریق می شود. معمولا در قسمت های شکم ، پهلو و همچنین ران ها چربی های اضافه وجود دارد که می توان آن را به اندام تحتانی تزریق کرد و برای فرم دادن به آن ناحیه استفاده کرد. این نوع جراحی پلاستیک خطر کمتری نسبت به پروتز باسن دارد.

بهترین جراح زیبایی و متخصص زیبایی

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی با ارائه خدمات ارزنده در زمینه جراحی زیبایی سینه  ، جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی و لیفت باسن و تزریق چربی باسن و جراحی لیپوماتیک ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست. شما عزیزان می توانید برخی از نمونه کارهای دکتر را در صفحه اینستاگرام ایشان مشاهده کنید.
با تشکر از همراهی شما با وب سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر مهدی جعفری